Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen kérdéseket tehetnek...

Milyen kérdéseket tehetnek fel F1 vízuminterjú során (USA)?

Figyelt kérdés

Ha valaki volt már ilyen interjún, az leírná, hogy mi a dolog menete? Vannak buktatók?

4 évre mennék ki, egyetemre.



2013. júl. 17. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Google-bol elegtelen, leulhetsz. [link] elso talalat:


[link]

2013. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de google-ből jeles vagyok. Tudod, erre az oldalra akkor tesz fel valaki kérdést, ha a google nem elég neki. Nekem pl. más kérdésem is lett volna, ha írna olyan, aki volt már ilyen interjún.

Egyébként ez a "google a barátod" meg hasonló szövegek baromságok. A kérdés kiírása előtt mindenki rákeres.

2013. júl. 18. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdik: Igaz-e, hogy apád önként jelentkezett a Munkásőrségbe ? Ha véletlenül nem-mel válaszolsz, rákérdeznek: akkor miért kapott havi juttatást a III/III-as ügyosztálytól ?
2013. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nagyapám volt munkásőr. Viszont '56-ban ő is kint volt, ez talán kiváltja a bűnét.
2013. júl. 18. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak vicceltem. Hál'istennek, más időket élünk már. Igaz, én nem voltam ilyen interjún, de szerintem csak olyasmit kérdezhetnek, amik szerintük nem elég világos. Egy biztos: nem ellened folyik ez az egész, hanem pont érted: kiszűrni a sok komolytalan kalandort. Nem is kell felkészülni, menj oda nyugodtan és legjobb tudásod szerint válaszolj.
2013. júl. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy poén volt, nyugi :D

Inkább az érdekel, hogy melyik rész bizonyítására erősítsek rá? Arra, hogy ott képes vagyok eltartani magam, vagy arra, hogy 4 év múlva biztosan hazajövök?

Na, mindegy.

2013. júl. 19. 17:00
 7/8 anonim válasza:
A napokban láttam egy kis filmet, amiben egy nő, kinek meghalt az anyja, a családja többi tagja pedig Amerikában van, ki akart hozzájuk menni fél évre amihez meg is kapta a vízumot, de nem engedték be az országba, mert a határőrök olyan holmikat (1-2 ruha darabot és rengeteg régi fényképet) találtak amiből arra következtettek, hogy le akar telepedni. Nem tudom mennyi a valóságalapja, de remélem segítettem.
2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Ma voltam interjún, nem utasították el, de nem is adták meg. Holnap kell visszamennem további dokumentumokat bemutatni.

A képzés egy évre 6 millió forint, amit én be is mutattam. Aztán mondta a nő, hogy látja, az első évet képes vagyok kifizetni, azonban az egyetemi képzés 4 éves. Szóval holnapra valahogy össze kell kaparnom még 18 millió forintot. Ha valaki segítene benne, azt megköszönném :D

2013. júl. 22. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!