Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Finanszíroztatok már nyaralást...

Finanszíroztatok már nyaralást utcai kéregetésből? Mely országokban legális?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nyáron ki kéne menni sátrazni Olaszba és koldulásból finanszírozni a kaját stb. ti próbáltátok már?

2013. okt. 30. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Csak azt nem értem hogy, egy ilyen kérdésnél miért kell lepontozni egyeseket...

(2. voltam )

2013. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
53%
Próbáld meg, sikerülhet. Szedjetek össze minden nap valami olcsó hostelra, azok már kb minden nagyvárosban vannak 10en egykét euróért, bár nyáron drágább. Meg biztos van ingyenes kaja osztás is, úgyhogy szerintem el lehet húzni így valami nyugatabbi városban egy ideig:)
2013. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Tudod, mi az érdekes?

Hogy ebből magasabb óradíj jön ki, mintha itthon elhelyezkednél valahol dolgozni.

Ezután mindenki döntse el maga, hogy melyiket is érdemes csinálni.

2013. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

12. vagyok

Igen, magasabb az óradíj, nekem is volt már, hogy megcsináltam 1 óra alatt 8500 ftnak megfelelő eurót:) Csak ha valaki ezt csinálja általában hamar megunja ha bejön egy kis pénz, ha viszont dolgozik nem tudja azt mondani, hogy na nekem elég ma 1300ft, leléptem haza:) Amúgy itthon is elég sokat meg lehet csinálni ha ügyes az ember, meg persze szerencsés.

2013. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, vajon miért pontoztátok le azt a válaszadót, aki zenélt Horvátországban....azzal pedig inkább csak emelik a magyarokról alkotott képet, ha olyan jó hangulatot varázsolnak hozzáértéssel, amit szívesen néz és hallgat aki arra jár. Én sokszor jártam úgy Horvátországban, hogy láttam utcazenészeket, és nagyon ügyesek voltak, és remek hangulata volt az egésznek, sokan megálltak hallgatni. Ez szerintem tehetség, amit itthon is jobban lehetne értékelni.. A koldulás és ez között van némi különbség.!!!
2013. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!