Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek magammal nyaralasra?

Mit vigyek magammal nyaralasra?

Figyelt kérdés

S.O.S

Mindig elfelejtek valamit..

Ossze irnatok nekem hogy mit vigyek/ti miket visztek.

az alapokat is pls mert kepes vagyok itthon hagyni barmit is:D

Tengerpartra megyunk,8napra,nem bulizos



2014. júl. 4. 01:30
 1/4 A kérdező kommentje:

apartmanba megyunk.Gorogorszagba.!

Es az uton (20-26oras) mit vigyek?vagy mitcsinaljak hogy ne unatkozzak? olvasni nem szeretek konyvet inkabb magazinokat..:)

2014. júl. 4. 02:04
 2/4 anonim ***** válasza:

vigyél magaddal egy csomag óvszert, mert hosszú lesz az út és elfogyhatnak a magazinok.

az összes többire meg ott a Mastercard.

2014. júl. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az útra vigyél elegendő innivalót, szendvicseket, rágcsát. Alsóneműt, kb. 9-10 db pólót, 1-2 hosszúnadrágot, 2 db halásznadrágot, kb 6 rövidnadrágot, zoknit, spotcipőt, papucsot, szandált, 1 hosszúujjú polót, trikót, ujjatlan pólót is vihetsz. Tusfürdő, sampon, balzsam, dezodor, magazin, napszemüveg, Ennyi jut eszembe...👻😃
2014. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én még kiegészíteném azzal, hogy vigyél némi gyógyszert / fájdalom-lázcsillapítót, hasmenés elleni gyógyszert /, sebtapaszt, papírzsepit, vécépapírt, törölközőt, naptejet és kalapot a tűző nap ellen.

A hosszú utazásra pedig keresztrejtvényt / ha szeretsz fejteni /, és mp3-at, zenehallgatás végett.

Egyébként ajánlatos listát készíteni indulás előtt, hogy lehetőleg semmi ne maradjon ki, nekem bevált.

2014. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!