Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Menny költőpénzt vigyek?

Menny költőpénzt vigyek?

Figyelt kérdés
Nemsokára elutazom 8 napra.Leszünk majd Londonban,Párizsban.(meg még Németországban de azt csak érintjük)Legtöbbször csak reggelit,meg vacsorát kapunk.Szerintetek mennyi költőpénzt vigyek,ha van néhány belépőjegy,amit ott kell kifizetni?(ezek max. olyan 15 ezer forint körül vannak összesen)És milyen arányban vigyek fontot meg eurót?
2010. jan. 11. 20:55
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és a közlekedés benne van az árban,meg a belépők nagyrésze is.
2010. jan. 11. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy napra 50 eurót ill. fontot számolj (London drágább, mint a többi európai város), abból biztosan kijön az ebéd és az aznapi belépők is. Ha marad, akkor meg legfeljebb elvásárolgatod vagy hazahozod. Ennél kevesebbel nem indulnék neki.
2010. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha olcsón akarsz kijönni, akkor jön az egészségtelen MacDonalds, 4 font körül van egy Big Mac menü. Ha több napra mész, akkor keress rá arte cardra, azzal kedvezményesebb sok minden -bár amikor én voltam, én se vettem-.

[link]

Szóval minden attól függ, milyen nagy lábon akarsz élni, mennyit akarsz vásárolni.

2010. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külföldön nem lehet ellenállni,m hogy vegyél valamit. Valamit magadnak, barátodnak, vagy csak úgy szentem olyan napi 40-50 font
2010. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amennyit csak tudsz xD
2010. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!