Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyhetes Berlini útra mennyi...

Egyhetes Berlini útra mennyi költőpénzt vigyek?

Figyelt kérdés

Diák vagyok, szállásunk van de a kaját nekünk kell megoldani.

Nem gondoltam nagy költekezésre, napi két étkezés elég.

Szóval mennyibe kerül nagyjából a kenyér+tej, a legolcsóbb gyorskaják, meg persze az alkohol? :D


2011. jan. 18. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyit esztek. Legjobb, ha kiszámolod itthon mennyibe kerül ez, átszámolod euroba, és mondjuk biztonság kedviért viszel kétszer annyi pénzt. Nem sokkal magasabbak az árak, de bármire számítva jobb, ha több pénz van nálad, azt utána vissza lehet váltani.

Nagy szupermarketeket keressetek, pl ALDI, LIDL, EDEKA... A csokoládé pl kifejezetten olcsóbb, mint itthon.

2011. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kenyeret (szeletelt csomagolt) kapsz már 90 centért is, tej is 1 euró körül van, alkohol sem drága,attól függ mit akarsz venni. gyorskaják pl mekiben meg egy bigmac 6 euró, de van rengeteg jó hely ami nem drága,kínai, vietnámi stb stb..mi egy hétre ketten kijövünk 70-80 euróból(kajára) , úgy hogy néha kaját rendelünk vagy beülünk valahova plusz a bevásárlás.
2011. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na akkor nagyrészt kenyér és rá valami cucc lesz. Sajnos egy hét már hosszú idő, kell valami főtt kaja is, úgyhogy a rendelést v. beülést nem ússzuk meg, főzni meg úgyse fogunk.

Gyorskaja alatt pizzát, kínait indiat értettem, a hamburger-hot dog szintre azért nem mennék le.


Érdemes vinni instant levest és konzerveket vagy csak a helyet foglalja a táskámban?

2011. jan. 18. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A törökök is jók! Mégpedig a Döner kajájuk, nyami!
2011. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!