Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Paraliától hány óra autó útra...

Szisztöp kérdése:

Paraliától hány óra autó útra van Sarti? Az a tervünk hogy jövö nyáron 5 napot Paralián,5 napot pedig Sartin foglalunk szállást hogy tartalmas legyen a nyaralás.

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rossz a link (Katerini Parlaia melletti "nagyobb" város):

Summary of the route


60100 Kateríni – 63072 Sárti


Costs

699.13 HUF with a Petrol vehicle

Toll 674.16 HUF | Petrol 24.97 HUF


Time

03h49 with 01h20 on motorways

Distance

224 km with 121 km on motorways

2014. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem ne haragudj.
2014. szept. 8. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:

A lényeg,h az útvonaltervező szerint 3 óra 49 perc az út, ebből 1 óra 20 perc autópálya. Kilométerben: 224 km, ebből 121 autópálya.

Már amennyiben ezt a részét nem értetted.

Paraliát pedig nem érdemes beütni a tervezőkbe, ugyanis számtalan helységet felkínál (a paralia - ha jól tudom - strandot jelent), én sem tudtam kiválasztani a megfelelőt. Ezért írtam helyette Katerini-t, ami pár km-re van Paraliától, ezt egyértelműen ki tudtam választani a programban.

2014. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi!
2014. szept. 8. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
tartalmas nyaralás parálián és sartin? hát nekem valahogy ez oximoron... erre mondják hogy ízlések és pofonok. ha szép tengerpartot akarsz akkor nei poriba menj, és ha különleges dimbes-dombos tájat akkor neos marmarasra. paralia és sarti teljesen el van turistásodva. az olympos-i régión paralia olyan mint a balatonnak siófok csak durván felturbózva. koszos, hangos, bulis, tele van medúzával a tenger.
2015. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!