Kezdőoldal » Utazás » Európa » Skala, Sarti vagy Tolo? A...

Skala, Sarti vagy Tolo? A három Görög kisváros közül Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Én személy szerint 4-szer voltam Paralián, nagyon szeretem de többet nem mennék vissza, új helyre vágyom. Jövőre szeretnénk menni baráti társasággal. Közülünk többen voltak már Paralián tehát mondom, az teljesen kizárva. A felsoroltak közül melyik a legszebb, melyik a legtisztább, melyik a legbulisabb hely? Személy tapasztalatokra is kíváncsi vagyok. :)

2014. jún. 19. 11:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*személyes

elnézést elírtam

2014. jún. 19. 11:15
 2/11 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Görögországban Paráliánál nem lesz bulisabb egyik hely sem. Én Sartin és Tolón voltam.


Sarti:

Sziklás és homokos. Itt vagy 5 éve voltam. Tiszta a partja és széles. Biciklivel, vagy autóval el lehet menni a Narancspartra, ami hihetetlenül szép és kristálytiszta a víz valamint nagyon lassan mélyülő. Én egy nagy diszkóban voltam Sartin. Azóta lehet több is nyílt.


Toló:


Nem érte meg nekem leutazni. Egyedül a panoráma volt szép egy dombról. Több helyen is jártam de itt keskeny a part, és tele volt szeméttel, csikkekkel. Ide soha többet nem mennék. Nem azt kaptam amit vártam. Ez egyéni nézőpont.


Most még ilyen filmem van, ez az első. Hátha kedvet kapsz a fakultatív programokhoz is:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo


Tervezem, hogy készítek egy képes összeállítást videó formájában Toló és egyéb helyekről, hogy segítsem azokat, akik nyaralni indulnak. Én nemrégen jöttem haza. Remélem tudtam segíteni, és ha kérdésed van még, csak írj! Megpróbálok segíteni.


Üdv: Sanyi

2014. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Hát,az előttem válaszolóval tökéletesen egyet értek,paralia a nyaralóvárosok fővárosa.Voltál már a riviéra többi részén,Nei pori,Olympich beach?Sarti nekem/nekünk nem jött be,egy hetes nyaralásra tökéletes,de kis város,inkább falu,nem túl sok esti vásárlási lehetőséggel :/ Tolonak hihetetlen jó partja és vize van,lassan mélyül,és amikor mi voltunk,hullámok se voltak igazán,igazi családi nyaraló övezet :) Csak ha autóval mentek/mész,vigyázni kell!Meg eleve!Iszonyatosan meleg van a Peloponészoszi fsz -en! A hugomnak mire ki értünk,40 fokos láza lett a melegben,klímás autóban. Én igazán Tolot ajánlom neked :)
2014. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Menjek ötödjére is Paraliára ? :D
2014. jún. 23. 15:06
 5/11 anonim válasza:
Paralia már monoton neked,nézd meg nei porit vagy olympich beachet! :)
2014. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Nem ertelek titeket magyar turistakat.en mar 6 eve elek gorogoszagban es mar szinte az egeszet korbejartam.ti meg mindig olyan helyekre mentek mint paralia, stauros, sarti meg ilyenek.voltam mar mindegyiken es nem igen tetszetek.foleg nem sarti.a tengerpart semmi extra, atlagos furdohely, a hely benepesedett magyar turista falu! Mindenfelol csak magyarok voltak(meg szerbek).

Olyan gyonyoru helyek vannak itt, varosok, szigetek.es meg ha kocsival is jottok, elmehettek kissebb szigetekre mint tassos(kavalaval szemben),samothraki,santonrini, stb..

a legszebb tengerpart amit valaha is lattam az kretan volt,Elafonissi.Chania varostol kb 2 oras ut de higgyetek el megeri.linelek kepeket

[link]

2014. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nei Poriba semmi féle képen se szeretnénk menni, mert azt hallottuk, hogy ugyan olyan, mint Paralia, csak ott kevesebben vannak. Paralia, mint tengerpart nem szép, de bulis hely és azért szeretem. Ahova megyünk az vagy szép legyen, vagy bulis, de a legjobb lenne a kettő együtt. Ezért soroltam fel a három várost, hogy azok milyenek lehetnek. Lehet, hogy Skala lesz a nyerő...
2014. júl. 3. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezeket néztük ki, válogass, szebbnél szebb helyek: (ja, előre bocsánat, ha valamit rosszul írok, csak neten kutakodtam, nagyon nem jártam utána, csak azt néztem meg, hogy szép a víz:D)


-Agios Prokopios

-Evia

-Elefanosis (vagy Elafonisi?)

-Fakistra

-Halkidiki

-Koukounaries

-Kos

-Konfonisia

-Korfu

-Kréta + Kréta és Imeri Gramvousa között Balos Lagúna

-Levkas

-Lefkada

-Mykonos (Paradise Beach)

-Oia

-Paxos és Antipaxos

-Porto Katsiki

-Rodosz (Lindos Beach)

-Skiathos

-Sithonia

-Zakynthos (bár ez megint csak üzemi nyaraltatás)

2014. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 8-as pl. nagyon szép helyeket sorolt fel.

Én voltam annak idején Sartin, még 2000 tájékán, azóta nyilván jobban kiépült, zsúfoltabb lett. Nekem tetszett, akkor nyaraltam először tengerparton, szeptemberben mentünk, klassz idő volt, nem volt tömegnyomor, jó programokon vettünk részt.

Legközelebb én is inkább egy szigetre mennék, pl Karpathos, Kréta, Kefalónia vagy Ródosz nagyon szép, Lefkada tengerpartja meg olyan, mint valami trópusi szigeten, olyan hihetetlenül kék a tenger vize és hófehér a part. Egyelőre csak fotókon ill. filmfelvételeken gyönyörködöm ezekben a helyekben, aztán majd hátha eljutok oda.

2014. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

bulis hely, szep tengerpart ?

chalkidiki, katerini....salonikitol nincs messze

2014. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!