Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egyértelmű-e a londolni...

Egyértelmű-e a londolni reptéren az eligazodás?

Figyelt kérdés
Egyedül fogok hazajönni Angliából, de nem tudok nagyon jól angolul. Azt szeretném megtudni, hogy mennyire segítenek az ott dolgozok, ha nem tudom mit kell csinálni ill. van e olyan alkalmazott a reptéren, aki beszél magyarul, még sose repültem, és félek.
2010. febr. 4. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik reptérre gondolsz? Van ott vagy 4...
2010. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akármelyik reptére mész,mindenhol szinte adva van,hogy hova kell menni..Elég ha a tömeget követed,és nem lesz gond...Nem kell aggódni...
2010. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik reptérre mész, először becsekkolsz (Check-in): odamész ahhoz a pulthoz, ahová a te járatod van kiírva. Odaadod a jegyedet, a szalagra teszed azokat a csomagjaidat, amiket fel akarsz adni. A kézipoggyászod veled marad. Visszakapod a beszállókártyádat, stb. és bemész a tranzitba. Az út egy ellenőrző ponton keresztül vezet, ahol szúrópróba-szerűen ellenörzik a kézipoggyászodat, papírjaidat, jegyed/beszállókártyádat és a ruházatodat. Ha ezen is túl vagy, bejutsz a tranzitba, ahol megkeresed a beszállókártyádon szereplő beszállókaput (Gate), általában betűvel és számmal, ritkán csak számmal jelzik. A tranzitban mindenhol kis táblák jelzik az utat, tehát nem tévedhetsz el. A kapunál leülsz és szépen megvárod a beszállást. Ha sok időd van, nézelődhetsz, vásárolgathatsz a boltokban, van büfé, mosdó is. A cuccaidat ne hagyd soha felügyelet nélkül! A beszállókártyádat, útleveledet ne rakd el túl mélyre, mert beszálláskor mégegyszer kérhetik. Ennyi. Jó utat!
2010. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült egyedül hazajönni, nem olyan bonyolult :D Sok sikert. Én követtem a magyarokat :P
2010. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mostmár nyugodtabb vagyok:)
2010. febr. 5. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!