Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Magyarország-Jordánia gyalogos...

Magyarország-Jordánia gyalogostúrára keresek minőségi felszereléseket! Segítséget kérnék, bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

Egy ilyen hosszú, nagy volumenű gyalogostúrára keresek erős anyagból készült tehát strapabíró felszereléseket.

Alsó ruházatot (alsónadrágok, zoknik), kabát, átmeneti kabát, pulóverek, pólók, két darab jó minőségű nadrág, nadrághoz övet, két bakancsot, táskát, hálózsákot.


Ajánlanátok?



2015. márc. 31. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

5.11 és/vagy Blackhawk márkák ruhában és bakancsban. Profi katonai cuccok!


Táskában pedig a Maxpedition.


Nem a legolcsóbb,de a legjobb minőségű,vérprofi cuccok!


Táska: [link]


Ruha: [link]



+ [link]

2015. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézegess a neten!Az ilyen militari meg vadászboltokban lévő cuccok nem minden esetben vannak a top-on......és még sokkal drágábbak is mintha a netről rendeled!Nekem me'ru cuccaim vannak,nekem bejött: [link]
2015. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.


A MAXPEDITION a világ egyik legjobbja a táskák/tokok terén.

A TACTICAL meg "picit" jobb mint egy military shop.

A Blackhawk és 5.11 pedig top rendvédelmi/katonai márka.


De ez persze nem jelent semmit. 1-2 felkapott celeb sportolóval reklámozott cuccok biztos jobbak.

2015. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg tudnátok ajánlani önvédelmi eszközöket? elsősorban késre gondolok.
2015. ápr. 1. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve... homokszínű ruházat nem lenne túl kihívó? tudom, sivatagos környezetben az a "módi"... de nem szeretném amerikai katona látszatát kelteni még véletlenül sem.
2015. ápr. 1. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Victorinox bicska + Leatherman multiszerszám.


Olcsóért: MORA [link]



Ár/érték arányban a COLD STEEL : [link]


5+ éve használom. Túrázni,vadászni. : https://www.youtube.com/watch?v=PoOSd09ajFg

2015. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A homok színűvel nem lesz gond,de a terepszínt és az amerikai stílusú,nagy felíratos pólókat kerüld. Több helyre (hátizsák,ruhák karja,sapka)tegyél magyar zászlót/nemzeti szín szalagot,így nem néznek amerikainak. A szakáll nem szerencsés,mostanában sok amerikai katona viseli. Amit viszont átvehetsz az amerikai katonáktól az a vércsoport jelzés,alkoholos filcel írd magadra (kar,láb,mell).
2015. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!