Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kábé mennyi zsebpénzt vigyek...

Kábé mennyi zsebpénzt vigyek magammal Londonba?

Figyelt kérdés
Sulis kirándulás lesz, 7 napos, családoknál leszünk, szóval a kaja, szállás, belépőjegyek, biztosítás, és minden egyéb ki van/lesz fizetve, én itt kifejezetten az úgynevezett költőpénzre vagyok kíváncsi (mert azért majd shoppingolni is szeretnék) Szóval kb mennyi lenne az ideális összeg?

2015. okt. 10. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kell tudi, hogy mit akarsz venni. Ha párféle nasit meg apró szuverníreket, úgy pl. 20 ezer forint tök elég, ha már komolybaban vásárolgatni is akarsz, hát amennyit adnak a szüleid.
2015. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1974 Font. Ebből majd marad 12 Fontod.

De, ha a shoppingolás során venni szeretnél egy Maserati Quattroporte GTS-t, akkor csapj hozzá még 110 000 Fontot!

2015. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100 font szerintem bőven elég kell legyen ebben az esetben. Maximum megmarad.
2015. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A shoppingolást nem úgy értettem hogy fel akarom vásarolni a fél várost, hanem monjuk venni 2 pólót, néhány szuvenírt a családnak, meg a barátaimnak, meg ha meglátok valami aranyos plüsst akkor legyen rá pénzem.
2015. okt. 11. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 100 fontot mondanék, ebből már kényelmesen ki lehet jönni.
2015. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
max. 10 dollár mert betörö támadás is keletkezhet
2015. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos már régen haza is értél, de ha még nem akkor ha van arrafelé a Primark ba nézz be minőségi tényleg olcsó ruhák vannak. Afféle pláza kínainak mondanám. Azaz kínai áron de normális cuccok.
2015. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen már hazaértem, de a primarkot nem hagytam ki :)

Utolsó előtti: FONT!

2016. márc. 24. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!