Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeptember 20 környékén...

Szeptember 20 környékén melyik országba érdemes menni "nyaralni"? Ami még meleg és nem tól drága? Vagy épp egyeltalán nem drága

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeptemberben meleg országot találnod még Európában sem kunszt.

Az már egészen más kérdés, hogy az előttünk álló 10 hónap alatt milyen gazdasági és politikai változások lesznek ott és nálunk. Mi most olcsónak tünik, addigra lényegesen megdrágulhat.

2015. dec. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyiptomtól ár-érték arányban nehéz jobbat találni!Szeptemberben még rekkenő hőség van ott!
2015. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szept. végén Európában már mindenhol utószezoni hangulat van. Voltunk Krétán abban az időszakban, de már nem volt igazán strandidő. Én is Egyiptomot ajánlanám. Sőt oda érdemesebb akár októberben menni, szeptemberben elég nagy viharok szoktak lenni.
2015. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi Malajziába megyünk. Tény az útiköltség drága, 126.000 Forintért vettem a jegyeket, viszont a szállás étkezés olcsó, szóval arányaiba megéri.


Bár mi egy esküvő miatt megyünk, de összekötjük a nyaralással.

2015. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kanári-szigetek.
2015. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk szeptemberben a világ legjobb ár/érték arányú helye Bulgária, ez után Törökország következik.

Mindkettő olcsó az adott időszakban, és a tenger még tökéletes.

2015. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ázsiába, a repjegy nem olcsó, viszont a szállás, étel fillérekből kihozható.
2015. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is nászút lesz
2015. dec. 18. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!