Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tisztálkodást (és esetleg...

Tisztálkodást (és esetleg ruhamosást) több hetes és hónapos (! ) sátras túrákon (többnyire városoktól nagyon távol eső helyeken) hogyan oldják meg azok, akik jártak már így néhányszor a csodálatos bolygónkon? ^_^

Figyelt kérdés

Pusztán csak érdeklődöm, kérlek kíméljetek meg (már ha ezek az egyedül őt leminősítő negatív gondolatok esetlegesen valakinek a fejében megfogantak) az alpári és teljesen alaptalan beszólogatásoktól. Köszönöm!

Természetesen akire ez nem vonatkozik, az nyugodtan leírhatja a véleményét, mert az ILYET nagyon szívesen fogadom! ^_^



2017. jan. 12. 10:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Részben ok, bocs, jogos, részben viszont mindezek ellenére offtopik voltál. Nem vitt válaszod senkit előre, csak leírtál egy véleményt. Most jöhetnek a hasznos hozzászólások! :)
2017. jan. 12. 17:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
De, a válasza előre vitt, mert igen sokan nem oldják meg SEHOGY, bármennyire is furának tűnik neked. Majd, ha elér olyan helyre, ahol van rendes lehetőség rá, ott minden lemos, kimos stb. és megy tovább.
2017. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mint írtam - minden egyébként teljesen érthető racionális érv ELLENÉRE - NEKEM ez fontos.

Tisztában vagyok a többséggel (és ahogy tőlem többszörösen olvasható, nagyos is meg tudom érteni), de van amiről - hiába hangzik szépen/vadregényesen - nem mondhatok le.

2017. jan. 12. 17:45
 14/15 A kérdező kommentje:
Pontosan emiatt várom az olyanok hozzászólását, mint amilyen például Marcellóé volt, vagyis akik tudnak is esetleges megoldási javaslatokat írni. ;) Ha nem tud, akkor természetesen nem ír, hiszen ez felesleges lenne, ez értelemszerű. ^_^
2017. jan. 12. 17:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a fajta utazás nem neked való. Nem azért, mert fürdeni akarsz, az érthető. Azért, mert egy beszűkült agyú, másokat meghallgatni nem akaró marha vagy. Az ilyen ne menjen sátorozni, az nem nektek való.
2018. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!