Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Őszre tervezünk egy nagyobb...

Őszre tervezünk egy nagyobb utat. Akinek esetleg van tapasztalata, Japánt vagy egy afrikai szafarit válasszuk (Kenya, Zanzibár)? Az a baj, hogy mind a kettő vonz, de természetesen se időbe, se pénzbe nem fér be.

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy afrikai átlagos út olcsobban jön ki mint Japán.


Kérdés mit akartok ott tenni. Szafari+strandnyaralás, vagy csak szafari?

Talán a két uticél között a nagy külömbség, hogy japánt szinte egyedül is megtudjátok csinálni, míg afrikához mindenképpen ottani szervezett utakkal kell menni, vagy is ott autóbérlés és majd egyedül körbe autokázunk nem igazán megy, ha csak nem vagytok rendszeres afrikai utazok.

2017. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, a szafari + strand kombón gondolkodunk, időben 75% szafari, maradék strand...

A nyelvi nehézségek miatt japánt sem vállalnánk be egyedül :(

Köszi!

2017. márc. 21. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
miert kellene szervezett ut Afrikahoz? eleg ha csak a szafarikat helyben leszervezik, en oszel megyek Afrikaba es semmit nem szervezek le elore
2017. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon beszélünk angolul, úgyhogy a szervezett út nem is kérdés
2017. márc. 21. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"úgyhogy a szervezett út nem is kérdés" tehat akkor utazasi irodas a dolog....

Ugyhogy akkor fogod magad besetalsz a legközelebbi neked tetszőbe ,ahol pontosan elmondjak mik a lehetosegeid es mennyibe fog kerulni

2017. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát pont azt írtam, hogy Afrikában nem lehet csak úgy egyedül autót bérelni és körbe autókázni mindent. Föleg egy olyan embernek akinek nincsen tapasztalata távoli országokban.


Mindkét országhoz kell az angol nyelv minimum. Ha az nincsen akkor azért nehezen fogtok boldogulni.

2017. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Ugyhogy akkor fogod magad besetalsz a legközelebbi neked tetszőbe ,ahol pontosan elmondjak mik a lehetosegeid es mennyibe fog kerulni" Köszi...


Lehet, hogy nem volt egyértelmű a fenti kérdés, megpróbálom újra...

A 2 ország (helyszín) közül ki, melyiket választaná és miért vagy miért nem.


Onnantól én is tudom, hogy be kell sétálnom egy irodába, köszi!!!

2017. márc. 21. 15:36
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Mi ertelme ennek a kozvelemeny kutatasnak?Nem tudod hova akarsz menni?Mi dontsuk el helyetted?

Az irodában azt is meg fogják neked mondani miert igen es miert nem mindket uticellal kapcsolatban!

2017. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
egyetertek az utolsoval, mi nem tudjuk eldonteni te hova menj, en szemely szerint Kenya helyett Etiopiaba megyek osszel, Japan helyett pedig Kinaban voltam. Neked kell donteni, annyira mas a ket orszag hogy ervelni is felesleges egyik bagy masik mellett
2017. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint Japánt választanám, nekem hatalmas élmény volt oda utazni. Alig várom, hogy újra visszamenjek. Afrika engem nem igazán vonz, de ti tudjátok, hogy hova mennétek legszívesebben :)
2017. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!