Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Körülbelül mennyibe kerülne...

Körülbelül mennyibe kerülne egy Los Angeles-i teljes hetes nyaralás Magyarországról?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy mennyibe is kerülne 2 ember részére?


A repülő és a szállás terén nincs nagy igényem, ezen tudnánk spórolni. A szállást úgy értem, hogy egy normál szállás.

1 hét lenne a kint töltött idő. Szeretnénk megnézi a főbb látványosságokat, és kikapcsolódni. Elmennénk pár belépős helyre, bár nem múzeum túrára gondolnánk, hanem ahova mindenképp érdemes elmenni szolidan.

Az étkezés megint egy olyan, amin lehetne spórolni, ugyan is nem igazán a drága éttermeket preferálnánk, szintén normális ételeket ennénk kint.

Még sosem utaztam külföldre messzebbre (Szerbiában voltam csak egyedül).

Az utazgatást ott Uberrel oldanánk meg és tömegközlekedéssel.

Mennyibe kerülne egy ilyen kiruccanás két főre kb?



2017. ápr. 19. 17:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Jobban járnánk. Akkor az Usa még várat magára. Köszi szépen, ment a zöld!
2017. ápr. 20. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!