Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 4 éves kisfiúval merre szerint...

4 éves kisfiúval merre szerintetek?

Figyelt kérdés
Az én kis családom nyaralását tervezgetem. Van egy 4 éves csemeténk, Görögbe mennénk. Mit ajánlotok? Párom és én imádjuk a történelmet, de a városnézés a gyereket nyáron nem kötné le. Merre lenn érdemes menni?

2018. jan. 14. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Görögországban még nem voltunk, de két gyerekünk van, és velük állandóan utazunk baba koruk óta akár 10 órás repülöútra is megyünk velük.


Mi kompromisszumot kötöttünk kicsi koruk ota velük.

Elöször is mindig allinclusiv hoteleket választottunk, mert így nem kellett az étkezésre sem gondolni, és fix idöben mehettünk enni.(most már a kicsi is 5 éves már elég ha reggeli van, de a legjobb félpanzió).

Mikor még 4 évesek voltak, akkor 2 hét nyaralásból 3-4 nap volt aktív egésznapos kirándulás, a többin pihenés a tengerparton és a medencénél.

ìgy kompromisszum volt a gyerekekkel, ha kibírják nyafogás nélkül a 10 óra repülést+4 óra buszozást, akkor két napig csak a medence és a tengerpart között ingázunk... Aztßan jött 1 egésznapos kirándulás, de olyan amiben azért ök is jól érezzék magukat, lovagolás, füdéssel...

Aztßan megint 2 nap medence+strand, aztán megint 1 napos egésznapos kirándulás.

Tavaly volt az elsö alkalom(5 éves a kicsi), hogy 10 napból 6 napot mentünk, de abböl egy nap delfinshow, egy nap egy különleges tengerparti szakaszra mentünk, és a vulkánkráter is nagyon érdekes volt nekik...

2018. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menjetek el Los Angelesbe azt mindenki élvezné 😊
2018. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!