Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nem fapados járaton ülőhelyért...

Dt91 kérdése:

Nem fapados járaton ülőhelyért is kell fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja foglaltunk szállást, repülőjegyet, biztosítást, transzfert egy oldalon, és gondoltam megnézem a légitársaságok oldalán, hogy minden rendben van-e. Láttam, hogy megjelent a nevünk, gondoltam minden oké, aztán mikor ránéztem az ülőhely választós opcióra, akkor vettem észre, hogy alig van kiválasztható hely, és amit ki is lehet választani, azért fizetni kell. Tavaly ugyan irodával foglaltunk utazást, és akkor nem kellett fizetni a helyválasztásért. Valamit rosszul értelmezek most, vagy most mi van? Nem akarok plusz tízezreket fizetni már ilyen baromságokért... Párommal mennék, és csak annyit szeretnénk, hogy hadd üljünk egymás mellé.

Előre is köszönöm a normális válaszokat! Ez az első egyénileg szervezett utazásunk, eléggé izgulunk.



2018. jún. 19. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha jóval előre akarsz helyet foglalni, az fizetős.
2018. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez légitársaság függő. Van ahol külön kell fizetni, van ahol már jegy vásárláskor kiválaszthatod ingyen az ülőhelyet.
2018. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Egyébként Emiratesről lenne szó, és Garudáról, mindegyiknél azt írja ki a gép, hogy fizessünk, akármilyen helyet is választok. Amúgy 2 hét múlva esedékes az utazás. :/

2018. jún. 19. 21:00
 4/4 anonim válasza:
Egy videóban láttam, hogy több jegyet adnak el, mint ahány hely van a gépen, sokan visszamondják, ha mégis több utas van mint hely, kis ajándékkal rávesznek, hogy a következővel utazz,amire szintén több helyet adtak el, stb de működik és így van bevételük.
2018. jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!