Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha elmentek egy hetes nyaralás...

Ha elmentek egy hetes nyaralásra (repülővel) akkor minden napra más ruhát pakoltok be vagy van amit többször is felvesztek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 14:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Első sorban a lányok válaszát várom! :)
2019. jún. 2. 14:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyi poggyász szándékozol magaddal hurcolni. Én speciel rühellem a cipekedés, meg az aggódást a cuccaim miatt ezért ha lehet carry-onnal utazok, amibe korlátozott a hely, de egy hetes strandolós utazáshoz így is bővel elég. Fehérneművel számolok úgy hogy minden napra jusson meg legyen extra is, hosszú nadrág pulcsiból egy, rövid nadrágból kettő felsőből egy 3-4, de lehetőleg olyan ami nem foglal sok helyet. Ha olyan a helyzet mindenhol lehet mosni a mosdóban, meg venni is lehet bárhol ruhákat sokszor olcsóbban mint itthon, szóval ezért sem érdemes sok ruhát magaddal vinni.
2019. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Tangából több színt is viszek de ennek alapvetően nem higiéniai oka van.
2019. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Thaiföldre is 2 hétre csak kézipoggyászt viszek.

Egész pontosan.

5 bugyi

3 melltartó

5 póló

1 fürdőruha

3 sort

1 nadrág

1 szandál

1 sportcipő amiben utazok is.


A világon mindenütt van lehetőség a ruhákat kimosatni. Mivel ketten szoktunk utazni, így a kettőnk ruháját 2-3 naponta leadjuk mosásra. Felesleges rengeteg ruhát vinni, mert a felét fel sem fogod venni. ( 10 éve én is minden napra vittem ruhát, és a nagyját nem is hordtam)

2019. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fehérneműből viszek minden napra elegendő + 1 biztos ami biztos, melltartóból egy ami rajtam van amikor utazok azon felül maximum plusz egyet de legtöbbször úgyis bikinifelső van rajtam. Bikiniből kettőt szoktam vinni egy megkötőset illetve egy pántnélkülit. Igyekszek ruhákat és rompereket vinni, ezzel elkerülöm hogy minden nap gondolkozni kelljen hogy mit mivel párosítok. Egyébként az apartmanokat preferálom ahol amúgy is van mosógép.
2019. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindig szállodába megyek, és sosem viszek nagy cuccot.

Szállodákban mindenhol van mosoda. Délután leadod a szennyest, reggelre kimosva, ha kéred kivasalva adják vissza.

2019. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két szoknyát szoktam csak vinni, felsőt viszont minden napra másikat. A nyári ujjatlan topok nem sok helyet foglalnak.
2019. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is siman felveszek 1 ruhat többször is. Már csak azért is, mert 1 napi viselet kb annyi hogy lemenni benne a strandra meg vissza. Pólóból viszek kb 4-5/hétre, de olyat amit nem kell vasalni, kis helyen elfér.
2019. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pólóból általában minden napra rakok egyet bugyiból meg szintén, de ha tudom, hogy akkor tájt jön meg, akkor bedobok 2 vagy 3 darabot pluszban. Nadrágból rakok hosszút és rövidet is, és úgy hogy beleszámolva amiben megyek legyen nálam 2-2 belölük. Meg időjárás függően zoknit is rakok olyan mennyiségben, amennyire szükséges. És mindig rakok legalább egy pulcsit, mert nem egyszer jártam meg, azzal, hogy nem volt nálam.
2019. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!