Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba utaznánk,...

Olaszországba utaznánk, segítenék az útitervben? MIt érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Júliusban mennénk, kb 5-6 napra, nem csak egy városba, hanem több helyre is szeretnénk eljutni. És legalább egy napot tengerparton is tölteni (homokos, mivel gyerekkel megyünk).
2016. ápr. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

"egy napot tengerparton is tölteni (homokos, mivel gyerekkel megyünk"

"MIt érdemes megnézni?"


Pl. a gyerek ábrázatát, hogy a júliusi hőségben áthurcoljátok városról városra, és csupán egy napra megnézheti majd a tengert is.

2016. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Például...

Nézz szét az oldalon, és válogasd össze a helyszíneket:

[link]

2016. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, jo lenne tudni, megis merre mennetek. Mert Olaszorszag hatalmas. Es nem jo ha valaki a a pugliai trullokat es a milanoi domot egyszerre ajanlja. Homokos tengerpart viszont csak a nyugati oldalon, vagy az Adria partjan egeszen delen van. Persze biztos van Jesolo kornyeken is, de otta tumultus is akkora. Foleg nyaron.
2016. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az oldalon szétnézek. Konkrét terv még nincs, de Rómánál lejjebb szerintem nem mennénk. "kedves" első, ha jobban elolvasod, "legalább" egy napot, nem csak egy napot, és nem akarom rángatni a gyerekem városról városra, de köszönöm, hogy így aggódsz érte, én mint az anyja, biztos nem tudom eldönteni, hogy mi a jó neki...
2016. ápr. 12. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 5-6 napra mentek, akkor én max a Garda-tóig mennék el. Így tudnátok strandolni pl Bibionéban vagy Jesoloban. Utána megnézhetitek Velencét, majd mennétek tovább a Garda-tóhoz, majd onnét vissza.
2016. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána is nézek ennek a "résznek" :)
2016. ápr. 12. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Cinque Terrét, egyből beleszeretsz :)

Hogy ne csalódj, leírom, hogy nem homokos. De északon a legszebb.

2016. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!