Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata CAMP LEADERS által szervezett nyári táborról, ami az USÁ-ban van?

Figyelt kérdés
Hány óra a napi átlag munka, heti ledolgozott munkanapok száma? Szórakozás, vásárlás, pihenés belefér a hétköznapokba?

2019. nov. 16. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
szobatársam volt asszem 2 éve, 10 hetes táborban. nem volt elájulva tőle
2019. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve voltam, nem volt rossz, de maga a tábor nem volt nagyon izgalmas. Kb. 8-9 órát dolgoztunk naponta, de elég szerencsétlen elosztásban (6.30-9, 12-14.30, 17-20) és megterhelő nem volt ugyan, de nem sok idő maradt közben. Egy erdő közepén voltunk, busz se volt, de ha lett volna kocsink is messze volt a legközelebbi város (ahol szintén nem nagyon volt semmi).

A táborban főleg kézműveskedtünk, fürödtünk, semmi nagyon extra. Heti egy nap szabadnapunk volt (mindenkinek máskor), ha akkor volt valami kirándulás a gyerekeknek, mi is mehettünk (pl. kirándulás Bostonba, baseball-meccs).

Utána 10 napot nyaraltam a keleti parton, ami jól sikerült nagyon. Összességében jó volt, de a tábor nem volt egy katartikus élmény:D

2019. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Ne taborba menj dolgozni USA-ban nyarra, hanem vagy nagyvarosba, de legalabb udulovarosba, pl. ccusa-n keresztul. Olyan helyre menj, ahol tobb munkalehetoseg van es kedvedre valogathatsz, pl. koradelutanig hotelban takarito, estig meg recepcios.
2019. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talan a legdurvabb nap 16 ora munka volt, atlagban olyan 10 ora munja van, 10-12.
2020. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!