Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerül 2 hét az...

Mennyibe kerül 2 hét az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés

Onnantól kezdve, hogy repjegy oda-vissza, szállás stb.

Csak nagyjából.

Egy személynek + 2 kutyának.


Nem kell semmi puccos izé, meg kaját itthonról tudok vinni mindannyiunknak, ami nem romlik meg. Csak ugye kutyás szálló kéne stb.


2019. nov. 17. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Most nem akarod a kutyát bevinni?
2019. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mennyi.

Indulhat 400 ezer forintól akár több millió forintig mindenestűl. A gond a kutyákkal lesz. A legtöbb repülőtársaság nem engedélyezi a kutyák szállítását. Ha van is ilyen járat akkor is szabályok vannak. Lehet, hogy járatonként 1 kutya mehet csak.

2 hétre minek kínoznád meg az ebeket? Ők amúgy sem lehetnének veled fent az utastérben.

2019. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 kutya majdnem triplázza a költségeket, plusz gyakorlatilag semmit nem tudnál miattuk csinálni. Bérautóba nem rakhatod őket, anélkül meg meg vagy lőve. A legtöbb szállás nem lesz kutyabarát, ami igen, az vagy egy drogtanya a legdrágább környéken vagy valami irgalmatlan drága. Kutyákkal, úgy hogy jól nem is látsz semmit az egészből 2 millió alatt necces. Főleg, hogy az a pár társaság, amelyik szállít ebet, gyakorlatilag annyit kér a jegyért, amennyit nem szégyell. Kutyapanzió plusz össze egy fél milla magadra. Ez az egyetlen épeszű megoldás.
2019. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2019. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
52%
Nagyjabol 3millio 5százezer......
2019. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mégis mi a program és hol lenne?

Luxusresort Honoluluban, gleccsertúra Alaszkában jó drága lenne, egy iowai kukoricaföldön harmadannyiból kijössz :D Sajnos borzasztó nehéz ennyiből megmondani.

2019. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bőven milliós tétel. Nagyon nem éri meg kutyával.
2019. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eleg butyuta otlet, mar ne is haragudj.

A tobbiek leirtak a lenyeget, de ehhez "kaját itthonról tudok vinni mindannyiunknak" azert hozzatennem, hogy allati eredetu kajat (hus, szalami, kolbasz, parizsi, fasirt, stb), zoldseget, gyumolcsot, szigoruan tilos behozni az USAba. Ezt a repteren elveszik toled es kidobjak. Vagyis hacsak nem konzerv kajat akarsz hozni a 2 hetre, akkor nem igazan tudsz mit csomagolni, a konzerv meg nem konnyu, ugyhogy a borondbe a sulylimit miatt kb. mas nem is fog elferni :D :D :D


Ha a kutya pici es hordozoban elfer, amit az ules ala be tudsz rakni, akkor a legtobb tarsasag elhozza az ebet (extra penzert), de utasonkent csak 1 kutya a megengedett. Ha nagyobb testu allatrol van szo, annak a csomagterben kell utaznia, ami amellett hogy kiba$zott megterhelo az allatnak egy tizenakarhany oras uton, bazi draga.


Mindenfele oltasi igazolast kell bemutatni es a kutya csak 16 hetes koratol szallithato.


[link]

2019. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. A két kutyának maga a hosszú repülő út is stresszes lenne. Utána teljesen új környezet ráadásul.

Meg ahogy előttem írták baromi drága lenne. Kaját te akarnál csak kivinni, amit előttem leírtak, hogyha nem konzerv instant aprítanak fel és dobnak ki. Konzerv mellett meg ruhát se tudnál már nagyon vinni.

2019. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne vidd a kutyákat kérlek. Ha költözés lenne, ok meg lehet oldani, de csak utazni felesleges stressz és rengeteg pénz lenne nekik.

Arról nem is beszélve, hogy az sem biztos, hogy az utasterben mehetnek.


Ha te egyedül mész, repjegyre mondjuk Mew Yorkba kb 100-150 ezret kell számolni, ha rugalmas vagy az időpontok terén.

De persze a poggyász megdobhatja, ha ragaszkodsz ahhoz, hogy sok kaját vigyél, akkor arra is kell számolni.

Szállás áraknál attól függ hol akarsz megszallni, mekkora igényeid vannak.

Szerintem reálisan nézve jó, ha 1 millió zsebben van mindenre. Ha az ember már elmegy addig és ráadásul 2 hete van, akkor érdemes szerintem jobban bejárni a környéket is. Én pl szállást sem 2 hétre ugyanoda néznék. Én úgy szoktam, hogy 2-3 napot szánok egy nagyobb városra ilyenkor és közben utazok, csinálok egy kört (ha ugyanoda kell visszaernem a repülő miatt).


De alig írtál konkrétumot, hova mennél pontosan, mi érdekel, mekkora igényeid vannak.

Kaját szerintem túl sokat nem éri meg vinni, alapelelmiszereket tudsz te is venni, nem muszáj étteremben enni vagy ilyesmi.

Meg én mindig reggelis szállást keresek, annyival nem szoktak többé kerülni, amennyit megspórolok rajta.

2019. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!