Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Eszak amerikaban meg lehet...

Eszak amerikaban meg lehet havi 10ezer dollarbol elni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

""Nem tudom, hol elsz LA-n belul, de en sima alkalmazottkent keresek havi 10K, es sem cegtulajdonos, sem CEO, sem Vice president nem vagyok."" aruld mar el, ha nem titok, melyik cegnel vagy, ahol "sima" alkalmazottkent 10K-t csinalsz havonta. Ha tul bizalmas akkor megirhatod priviben. De eleg ha csak megirod, hogy mit dolgozol. W2-n kapsz kezhez 10K, vagy maganvallakozo vagy?

En Century City-ben dolgozom, bejelentett 8oras irodai munkaban, nincs mas ember a cegunknel csak a fonokom (jogi es penzugyi tanacsado) es o visz haza 10K havonta. "sima" alkalmazott, W2-n havi 10K az nekem kicsit eros, ezert szeretnem tudni a reszleteket, amennyiben nem titkos.

2020. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Titkos :)

De W-2 bizonygatja, hogy iden aprilis 15.-en $123,612 utan fizettem/fizetek adot.

Maradjunk annyiban, hogy szamitastechnika korul, es felsofoku fegzettseg, bizalmi korben, FBI background check, evenkent ujra allami regisztracios kotelezettseggel.

Kicsit tanulni kell, kicsit mast tudni, mint a tobbi 10millio ember, es maris tobbet fogsz keresni :)

2020. márc. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!