Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van olyan személy akit turista...

Van olyan személy akit turista vízum elutasítás után megkapta az Esta-t?

Figyelt kérdés
Turista vízumot igényeltem mert szerettem volna 6 hónapot tölteni a rokonaimmal Amerikában de sajnos elutasították.. Hallottam sok olyat is hogy ettől függetlenül is megkaphatom az Esta-t de olyat is hogy nem? Most mi az igazság?
2020. febr. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A vizum magasbb kategoria. Mint az esta, ha a vizumo nem kaptad meg akkor tuti hogy az estat sem fogod.
2020. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha el lett utasitva vizum kerelmed, nincs eselyed ESTAt megkapni. Sajnos ez ugy van, elozo valaszolonak igaza van.

ESTAnal az egyik kovetelmeny, ne legyen elutasitva elozo viza kerelem.

2020. febr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván te is tudod a pontos okát, hogy miért utasítottak el?!

Mi volt az ok??

2020. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért is kérdeztem mert sok olyan embertől hallottam már hogy tapasztalták azt hogy elutasítás után is megkapták az Estat. Nemtudom most akkor mi a reális.


Egyébként nem volt semmi baj csak nem tudtam eléggé bizonyítani hogy szoros kötődésem van az országhoz pedig a családommal élek, van munkahelyem és itt vannak a barátaim. Nekem ez volt az első interjú, nem tapasztaltam és lehet segítséget kellett volna kérnem.. nagyon bántam. Lehet el kellett volna vinnem egy csomó papírt ami által igazolni tudtam volna.

2020. márc. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!