Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelas-be szeretnék...

Los Angelas-be szeretnék költözni.(Legálisan) (Házasságkötés,és rokoni kapcsolat,aki rendelkezik zöldkártyával/állampolgársággal) nélkül. A Munka elengedhető.Hosszú távra szeretnék kiköltözni.(Ha lehetséges életem végéig.),ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 18:06
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként ha jó szakmád van akkor simán kaphatsz zöldkártyát

LA viszont valóban nem olyan szuper hely mint ahogyan beállítják a filmek,sok helye olyan mint itt a Népliget:heroinista,dizájneres drogosok


Egyébként nem lehetetlen de így nehéz,hogy semmit nem adtál meg,még egy szakmát se...


Európában tudtommal angolul beszélnek Írországban,UK-ben és Máltán is :D

2020. júl. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ha jó szakmád van akkor simán kaphatsz zöldkártyát"


ööö... nem. Az nem úgy van, hogy én jó programozó vagyok ide az zöldkártyát. Ha jó a "szakmád" akkor kaphatsz kutató, élsportoló stb vízumot HA VALAKI MEGHÍV és átmész a bürokrácián. És ez még mindig csak vízum nem pedig zöldkártya.


Szakmával 9/11 után gyakorlatilag csak L1-es vízummal lehet kijutni. Ennek a feltétele, hogy egy amerikai cég magyar leányánál legalább 1 év munkaviszonyod legyen (kivéve ha felsővezető vagy) és a cég szponzorálja a dolgot ami néhány évvel ezelőtt kb $3000-5000 volt. Ezután indíthatod a zöldkártya kérelmet ami 3-7 év szokott lenni.

2020. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Fut a TLC csatornán egy sorozat. Na, az pont arról szól, hogy külföldiek társkeresőn megismerkednek egy amerikaival, majd ha odáig jut a dolog, megigénylik az ún. K1-es vízumot, amivel ki lehet utazni. Ez a vízum 3 hónapra szól. Ha ezalatt az idő alatt összeházasodnak, maradhat az illető. Három hónap múlva esküvő a sorozat címe. YouTube-on is találsz infot róla.
2020. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg? Sehogy. Mióta Trump van ott szigorított, ahol csak tudott.

Te a vállalkozási dolgot felejtsd el. Ahogy előttem írták marha sok pénzbe kerül, meg nem LA-ben és társaiban kell vállalkozást nyitnod, hanem a csóró régiókban, amik nem hiába csóróak. Annyi pénzből EUn belül jól megélsz évekig.

Te meg házastársat nem fogsz találni, hogyha már azt is itt kérdezed hol érdemes felszedni nőket, stb.

2020 van, mindenhol van internet. Azt meg felejtsd el, hogy te interneten keresztül nem tudsz ismerkedni. Nekem is van egy amcsiban élő orosz csaj ismerősöm, az nyíltan megmondta nekem, hogyha az USAban járok arra, ahol ő lakik (LA-ben lakott pont, de már nem ott lakik, tegnap mondta elege lett a városból, közel se olyan jó város, stb) és mindketten szinglik vagyunk akkor úgy készüljek visz engem randizni. Úgyhogy ne akard bemesélni nekem te nem tudsz ismerkedni, stb.

2020. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Egy dolgot nem ertek,hogyha valaki kimegy Amerikaba,es nincsen zoldkartyaja,vagy allampolgarsaga,akkor hol fog lakni? kivesz egy hazat 2-3 honapra? vagy hotel vagy mi?
2020. júl. 29. 19:21
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

25

Igen

Illegálisan van kint ha tippelnem kéne a külfödiek 50+ százaléka


Egyébként ugyanúgy tudsz ott élni csak komolyabb munkákat nem tudsz vállalni mivel azokhoz kell kártya

2020. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy a legtobb ember illegalisan van kint de Akik illegalisan vannak kint azok hol laknak?(marmint azok akik hosszabb tavra akarnak kikoltozni,A zoldkartyara,vagy hazassagra varnak) Hotelekben?Hazat berelnek? Vagy hol?Azt tudom,hogy KB ILLEGALISAN mindent meg tudok csinalni,szoval egy hotelszobahoz nem kernek kb semmit,szoval ha illegalisan kimennek akkor Lehet a hazvasarlas,kocsi,IRATOK,es munkat vallalni lenne nehezebb,de mivel persze zoldkartya vagy Allampolgarsag nelkul nem lehet munkat vallalni,ezert ott feketen dolgoznak.Visszaterve amit meg szeretnek tudni,hogy ha valaki kimegy hossszabb tavra tervezni azz hol lakik?
2020. júl. 29. 19:32
 28/39 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember, aki illegálisan van kint az kis házakban él. Zöldkártyára te illegálisként hiába várnál, Trump az összes kiskaput, amivel házasság, stbn kívül zöldkártyát szereztél beszántotta.

Ismerősömnek, aki leglaább 15 évig volt illegális azért lett zöldkártyája, mert még talál egy Clinton által hozott törvényt, amit olyan keveset használtak, hogy mindenki totál el is felejtette a létezését.

Meg ez olyan, hogy elég egy telefon Magyarországról a ICEnak, ha tudják hol laksz, akkor mennek is ki ellenőrizni a státuszodat. De, kimennek magyarországi bejelentés után is. SzékelyVegán nőjét is egy budapesti bejelentés után mentek ki ellenőrizni, így bukott le.

Meg anélkül is random kifoghatsz ellenőrzéseket. Felejtsd el, hogy attól, mert te fehér vagy nem fognak kimenni. A fentebb említett ismerősömnek háromszor költözött, mert felmerült kimennek majd ellenőrizni.

2020. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
De hogyha full legalba mennek ki,akkor arra a 90 napra hol lakjak?bereljek hazat vagy mi?
2020. júl. 29. 21:32
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

ESTAval alapból úgy tudsz kimenni, ha feltudsz mutatni egy címet. Hotelt, vagy akihez mész, levelet róla, hogy tud róla, stb.

SzékelyVegán nőjét is így találták meg, mert olyan hülyék voltak az ESTAhoz tartozó papírra ráírták Vegán címét és odamentek ki egyből ellenőrizni, mint a legutolsó ismert tartózkodási hely.

2020. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!