Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelas-be szeretnék...

Los Angelas-be szeretnék költözni.(Legálisan) (Házasságkötés,és rokoni kapcsolat,aki rendelkezik zöldkártyával/állampolgársággal) nélkül. A Munka elengedhető.Hosszú távra szeretnék kiköltözni.(Ha lehetséges életem végéig.),ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 18:06
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Oke
2020. júl. 29. 21:39
 32/39 anonim ***** válasza:

Ha 26 év alatti vagy kimehetsz aupairnak 1-2 évre. Azért 1-2 év alatt már könnyebb találni valakit és házasságot kötni vagy egyetemre jelentkezni, állást találni.

Baratnőm egy amerikai chaten ismerte meg a férjét már kb 5 éve együtt vannak 3 éve házasok.1,5 évig távkapcsolatban éltek.

2020. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

32:

Feltéve, ha nő az illető, mert elsődlegesen nőket keresnek csak. Au Pair munkáknál is vigyázni kell, nem egy lehúzós.

2020. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk is lehetnek aupairek 2 barátom is volt.
2020. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtam elsődlegesen. Fiú is lehet, de közel se keresnek annyi fiú au pairt a családok.
2020. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
100%
Tehát azt akarod,hogy valaki befogadjon?
2020. aug. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
lmao
2021. febr. 11. 19:16
 38/39 anonim ***** válasza:
sikerült végül kijutnod?
2022. márc. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Miért pont Amerikába akarsz kiköltözni?Vannak annál sokkal biztonságosabb és közelebbi helyek a világon,és ha nagyon angolnyelvű országba akarsz költözni,ott van Nagy Britannia:közelebb is van,és kisebb az esélye,h vmi elmebeteg lelő egy boltban,mert nem tetszik neki a képed,v egy klubban,mert nem helybéli vagy.Én novemberben megyek Kaliforniába,mert kíváncsi vagyok egy pár nevezetességre,de őszíntén szólva az elmebeteg ámokfutóktól már most parázok-na jó,ez túlzás,de nem túl bíztatóak az USÁból érkező napi hírek-,és én pont emiatt sose költöznék ki.Amúgy kérdezd meg Vajna Timikét,ő pontosan tudja,milyen úton módon lehet letelepedni az USÁban,de attól tartok első körben kell hozzá egy öreg gazdag férj/feleség,ha az nincs,akkor vmi menő szakmában nagyon pengének kell lenned+elég jól kell beszélned angolul.
2022. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!