Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan koltozhetek ki Kanadaba?

SnowWhite88 kérdése:

Hogyan koltozhetek ki Kanadaba?

Figyelt kérdés
Parom Kanadai. Ebben az evben terveztunk volna osszekoltozni UKban elunk mindketten de kozbejott a virus es vegul nem koltoztunk. A tervunk az volt hogy spousal (elettarsi) visaval egy ev egyutteles utan nekivaghatunk mindketten Kanadanak mert en is jogosult leszek allaskeresesre. Mivel ez nem jott ossze ezert az kiesett. O januarban iskolat kezd szoval neki mindenkeppen vissza kell mennie, de felo hogy jon egy masodik virus hullam es nem tud visszajutni januarban, igy kenytelen most menni. Ez azt jelenti, hogy kulon kell lennunk addig amig nem vegez a sulival. Kerdesem az lenne, hogy van e barmilyen masik lehetoseg nekem egyedul kijutni. Sokan linkeltek oldalakat es sajnos mindenhol ugyanaz a valasz. Express Entry szerint nincs eleg pontom, az azert van mert nincs felso vegzettsegem es ajanlott munkahelyem. Felsobb vegzettsegem mar nem lesz sajnos. Otthagytam az egyetemet anno mert nem tudtam fizetni. Hogyan szerezhetnek allasajanlatot? Nagyon sok helyrol hallok olyan dolgokat amik riasztoak hogy a legtobb ezzel foglalkozo ceg csalo es csak a penzedet veszik el. Valaki tapasztalatbol esetleg tudna nekem tanacsot adni? 30/N

2020. júl. 31. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
A párod szerezze be a szükséges infókat Kanadában!
2020. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Párod Kanadában menjen el egy ezzel foglalkozó ügyvédi irodába!
2020. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
házastársi vízum? vagy házasodni nem akartok?
2020. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3as!


Az a helyzet hogy de szeretnenk de mivel meg egyutt nem eltunk ezert balgasagnak tarttom a hazasodast. Mivel itt UKben a helyzet szerintem ennel mar csak rosszabb lesz tekintve a virus utan var rank meg egy brexit is, ezert en jobbnak ereznem megprobalni Kanadat. Nem feltetlenul a parom miatt szimplan csak mert jokat hallok. Es az az igazsag hogy amig nem teljesen biztos hogy nalunk minden mukodne a kapcsolatunkban es az eletunkben addig en nem hagyatkoznek senki masra. Egyedul ha lehetseges jobb lenne menjek es akkor ha bajban is leszunk emberileg egymassal akkor nem allok ott a semmivel. Meg tulajdonkepp o a szuloi hazba megy haza anyjaval elni. En azt nem biztos hogy szeretnem magamnak. Kerdezoskodtem mar sokfele de mindenki a hazassagot havasolja. Ilyen nehez volna tenyleg bejutni egymagamnak?

2020. júl. 31. 16:16
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
ja hogy még együtt sem éltetek! akkor megértem hogy nem akarsz még házasodni. de sajnos Kanadába nehezebb bejutni mint az USÁba, felsőfokú végzettség és munkahely nélkül kb lehetetlen. sajnálom. esetleg közvetlenül a cégeknek írhatnál (ezekben a közvetítő cégekben nem bíznék, se Európán belül, se kívül)
2020. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

5

Bocsánat,hogy ide írok és nem provokálásnak tartom de muszáj megkérdeznem és úgy látom te értesz hozzá:


Ha Kanadába tényleg ennyire nehéz bejutni akkor,hogy tudott odamenni Miskolc környékéről egy halom roma meg lecsúszott fehér?

Szerintem a nagyrészüknek még érettségije se volt

2020. aug. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A romak menedeket kertek mert magyaorszagon uldozik oket.De ezt mar nem veszik be itt.
2020. aug. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

7

És ott tudtak integrálódni?

Én nem tudnám már eljátszani akkor pl,hogy a német származásom miatt hátrány ér?

2020. aug. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ahogy en latom jol integralodtak,elobb utobb mindenki megtalalja a helyet.Nem nehez jo munkat talalni erre Toronto fele es a tobbi meg jon magatol.Ha van komoly indokod hogy uldoztek akkor meg mindig van lehetoseg.A homokos dolog szerintem meg mindig megy.
2020. aug. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9

Komoly nem tudtam

Torontoban ezek szerint nincsenek olyan gettók mint Európában Londonban vagy Párizsban?Vagy akár Pesten a Népliget

2020. aug. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!