Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan koltozhetek ki Kanadaba?

SnowWhite88 kérdése:

Hogyan koltozhetek ki Kanadaba?

Figyelt kérdés
Parom Kanadai. Ebben az evben terveztunk volna osszekoltozni UKban elunk mindketten de kozbejott a virus es vegul nem koltoztunk. A tervunk az volt hogy spousal (elettarsi) visaval egy ev egyutteles utan nekivaghatunk mindketten Kanadanak mert en is jogosult leszek allaskeresesre. Mivel ez nem jott ossze ezert az kiesett. O januarban iskolat kezd szoval neki mindenkeppen vissza kell mennie, de felo hogy jon egy masodik virus hullam es nem tud visszajutni januarban, igy kenytelen most menni. Ez azt jelenti, hogy kulon kell lennunk addig amig nem vegez a sulival. Kerdesem az lenne, hogy van e barmilyen masik lehetoseg nekem egyedul kijutni. Sokan linkeltek oldalakat es sajnos mindenhol ugyanaz a valasz. Express Entry szerint nincs eleg pontom, az azert van mert nincs felso vegzettsegem es ajanlott munkahelyem. Felsobb vegzettsegem mar nem lesz sajnos. Otthagytam az egyetemet anno mert nem tudtam fizetni. Hogyan szerezhetnek allasajanlatot? Nagyon sok helyrol hallok olyan dolgokat amik riasztoak hogy a legtobb ezzel foglalkozo ceg csalo es csak a penzedet veszik el. Valaki tapasztalatbol esetleg tudna nekem tanacsot adni? 30/N

2020. júl. 31. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#6 nem csak onnan mentek, ismerősöm az egész családját vitte Nógrád megyéből. De csak egy évig voltak ott, utána hazajöttek
2020. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, mert tervezem 3-4-5 év múlvára hogy ki megyek talán végleg.
2020. aug. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

12

Olvass vissza

Nem rosszindulatból mondom hanem segítségnek,az Észak-Amerika kategória gyakorlatilag ilyen jellegű kérdésekből áll

2020. aug. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Köszi 13-as. Még egy a hiány szakmákat hol tudom meg nézni? :)
2020. aug. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14


hataratkelo.blog.hu/2018/07/29/a_tiz_legkeresettebb_foglalkozas_kanadaban%3flayout=5

2020. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Sajnos nem találom a vegzettsegem a listán szóval így is ki tudok majd valahogy jutni??
2020. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16

Nyugi nem csak ettől függ :)

Mindig vannak lehetőségek ha ez az álmod

Viszont mindig legyen B terv is

2020. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
17-es a B-tervem Anglia,Portugália, vagy Hollandia. Ha kanada nem jönne össze.
2020. aug. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nem annyira köt már lassan ide semmi barátaim nem sok van már itt.
2020. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18

Hollandia sima

Angliát nem tudom mivel életbe fog lépni az új bevándorlási rendszerük

2020. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!