Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kimennétek Amerikába dolgozni...

Kimennétek Amerikába dolgozni a nyár folyamán?

Figyelt kérdés
Adódott egy lehetőségem hogy kimehetnék Amerikába egy nyári táborba dolgozni az egész nyárra, és először gondolkodás nélkül igent mondtam volna rá mert imádom a spontán lehetőségeket illetve ilyen nem mindig adódik az életben. Amiatt kezdtem el gondolkozni mert hiába állja a cég a nagyobb költségeket (repülőjegy, vízum stb...), mégse egy olyan magad fizetesről beszélünk így a 2,5 hónap végén csupán 91000Ft profitom lenne. AZ lenne a kérdésem hogy megérné e ennyiért kimenni és megtapasztalni ezt az egészet vagy nem igazán. Hozzáteszem 18 éves vagyok véleményem szerint lehet hogy megérné mivel veszteni valóm nincs de nem vagyok benne biztos.

2021. febr. 3. 16:37
1 2
 11/16 anonim válasza:
79%
Én biztos mennék a helyedben egy kis pénzt is keresel és jó kalandokat is!
2021. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát személyszerint nálam a bér 950$ környékén lenne mivel 18 évet töltöttem csak be és a táboron belülre mennék szóval azért nem tűnt olyan soknak de ezek szerint nem csak én gondolom úgy hogy már csak az élmény miatt is megéri kimenni
2021. febr. 4. 04:20
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem menj nyugodtan! Jót tesz mindig az embernek ha lát, tapasztal új dolgokat és egy picit szélesedik ezáltal a perspektíva, amiben gondolkodik.
2021. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy mennék. Kaland az élet.
2021. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a penzt teljesen adomentesen fogod kapni(vonnak le belole adot persze, de vissza tudod igenyelni, hiszen az eves minimumot nem keresed meg 2 havi meloval)


tehat szamolj nyugodtan a fix 1300 dollarral, es majdnem 2 teljes honappal


London-bol indulo jaratra vegyel majd jegyet(max 300 fontbol kijohet(100-120ezer ft mondjuk, ha idoben foglalsz odavissza es London-Budapest oda-vissza jegyet, az meg siman kijohet 10ezerbol is)


gooooo!!!!!

2021. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Írsz esetleg üzenetet hogy melyik táborba mennél?
2021. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!