Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ban miért nem használjá...

Az USA-ban miért nem használják az emberek az 50 centes érmét?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam sokáig, hogy létezik ilyen. Voltam párszor, de soha egyetlen egyszer sem láttam.
2021. febr. 5. 09:50
1 2
 1/11 -,C9H13N,- válasza:
100%
Használják, de ritka.
2021. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Te voltál párszor de soha egyetlen egyszer sem láttad, és ez egyenlő azzal szerinted hogy az USA-ban nem használják az emberek az 50 centes érmét?


Donald Trumppal találkoztál? Nem? Akkor ő se létezik?


Tyűű anyukám...Van egy logikád...

2021. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Magyar vagyok. Itt élek 40 éve. De még nem láttam túzokot.
2021. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell bántani? Arra következtetett statisztikai alapon, hogy nem használatos, most emiatt nem kell egyből neki esni.
2021. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Ott az érméket nem nagyon használják. 50 cent az kb 150 forint. Ott a fizetések az itteni 4-5 szöröse tehát az egy ottaninak olyan mint nálunk 10 forint. Ráadásul ott szokás jattolni úgy meg aztán végképp értelmét veszti.
2021. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:06


Szerintem valakinek a személyes tapasztalata az nem egy reprezentatív statisztikai alap amiből bármilyen megállapítást 350 millió emberre ki lehet vetíteni és tényként hivatkozni. Pláne nem reális másoktól elvárni, hogy erre adjanak objektív magyarázatot.


A kérdés szerintem így hangzik: "Sokszor voltam már az USA-ban, hogyan létezik, hogy még egyszer sem találkoztam 50 centes érmével?". Erre lehetne válaszolni.


A kérdező minősítése egyébként nem állt szándékomban, csak és kizárólag a kérdésé, sajnálom ha az első, őszinte reakciómat a szemléletesség jegyében túlságosan is cenzúrázatlanul osztottam meg.

2021. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
#2: :-D :-D :-D
2021. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Létezik csak alig használják mert túl kicsi az értéke amerikai mércével.
2021. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ritka az a penzerme, ezert nem talalkozik vele az ember. Akinek van az inkabb elteszi emlekbe. En egyetlen egyszer kaptam visszjarokent 50 centest ermet, pedig gyakran fizetek keszpenzzel.

Ami gyakori az 1 cent(penny), 5 cent(nickel), 10 cent(dime)

25 cent(quarter).

2021. febr. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért amiért az 1 dolláros érmét se használják, meg a 2 dolláros bankjegyet. Azért mert a fizetési szokások miatt nincs túl sok forgalomban aztán ha valakinek a kezébe akad egy akkor inkább elrakja.
2021. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!