Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hova koltoznetek az USA-ban?

Hova koltoznetek az USA-ban?

Figyelt kérdés

Jelenleg az Egyesult Kiralysagban elunk, de felmerult Amerika, mint lehetoseg. Parom munkajabol kifolyolag mehetnenk, es van lehetosegunk valogatni az allamok kozott, hogy merre. En meg egyszer sem jartam Amerikaban, a ferjem 2 alkalommal volt, de csak inkabb ilyen igazi turista latvanyossagoknal.

Van egy kislanyunk, aki 4 eves, es egy kutyank, illetve mi ketten ugye. Leginkabb kint eloket kerdeznek, hogy mely reszeket erdemes megfontolni, szamitasba venni? Nagyon orulnek, ha az idojaras olyasmi lenne, mint otthon Magyarorszagon, hogy van negy evszak, nincs se allando meleg, se allando hideg, hanem valtozik az ev folyaman. Termeszet, kirandulohelyek is szuperek lennenek. A legfontosabb azonban a biztonsag, es a jo oktatas lehetosege, gondolom ehhez valamilyen varos a kozelben mindenkepp hasznos lenne. Egyelore teljesen a sotetben tapogatozom, igazabol csak valami kiindulasi kepet szeretnek kapni rola, hogy milyen helyeknek erdemes jobban utana nezni. Koszonom, ha valaszoltok!


2021. márc. 18. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Maine. Bár hidegebb a klíma mint Magyarországon, de ha nyugodt életre vágytok, akkor Maine államot tudnám ajánlani.
2021. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Maine valoban jo otlet. Lakossag 93 szazaleka feher,Legalacsonyabb bunozes egesz USAban.
2021. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Boston(Massachusetts)
2021. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%
Én Los Angelesbe szívesen.
2021. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Washington állam. Nekem bejön az a hely
2021. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

A legélhetőbb államok, Oregon, Massachusetts, Washington, Minnesota, Connecticut.

Én mondjuk más preferenciák mentén gondolkodom így az én kedvenceim Wyoming, Montana, Idaho, Arizona, Észak-Dakota de neked inkább az elobbieket ajánlom

2021. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%
Én legszívesebben Carmel by the Sea-ben vagy New Yorkban laknék, de nektek Connecticut-ot vagy Minnesotát ajánlanám.
2021. márc. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
88%

Keleti part, ez nem kérdés.

Azon belül lehet Florida, Georgia, Virginia, North Carolina, esetleg Texas. Ezek fejlődnek a legjobban, és 10 év múlva is ezek lesznek a top államok. New York, California és a többi túlárazott helyről meg menekülnek az emberek.

2021. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Georgia állam, Atlanta <3 vagy Maine.
2021. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!