Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megeri emiatt a Janssennel...

Megeri emiatt a Janssennel beoltatnom magam vagy varjak a Pfizerre/Modernara Camp Leaders miatt?

Figyelt kérdés

Junius elejetol lenne szerzodesem egy amerikai gyerektaborba. Az mar biztos, hogy a tabor meg lesz tartva, de jelenleg korlatozva van az europaiak beutazasa, és legkorábban majus kozepen dontenek errol. Ha dontes születik, akkor se biztos, hogy junius elejeig lesz vizumom, meg addig repjegyem sincs. Szuleim javasoljak, hogy adassam be az egy adagos Janssent, viszont en jobban bizom a Modernaban vagy a Pfizerban. Fokent utazas miatt kellene valamelyik nyugati tipusu vakcina. Ha jelenleg tudnam, hogy biztosan lesz vizum, beadatnam a vakcinat, igy viszont nem tudom hogy megeri-e ezt valasztani vagy inkabb varjak egy picit a jobbra. Szerintetek?


P.S a heten tutira megkapnam a Janssent de a hirekbol itelve szerintem a Pfizerra is lesz lehetosegem.



2021. máj. 11. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Mérlegeld, hogy neked melyik a fontosabb. A tábor, vagy a hatékonyabb vakcina!
2021. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jelenleg ahogy irtam, bizonytalan a kiutazas. Igy erre nehez egyelore alapozni. Egyebkent szerintem kint is megkapnam a vakcinat.
2021. máj. 11. 13:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kapnád meg! El sem jutsz odáig oltás nélkül.
2021. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Jelenleg pl Mexikobol be lehet utazni. Es ott sokan nem kaptak meg vakcinat. Schengeni övezet van korlatozva.
2021. máj. 11. 14:02
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
OK! Akkor menj Mexikó felől, te kis szobatudós.
2021. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Én azt nem értem, hogy ha mindent is tudsz, akkor miért írsz ki ide kérdést.
2021. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Még a repülőre sem fogják oltás nélkül felengedni, de vitatkozik.
2021. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Karantenrol nem hallottatok, sracok? 😅 Vagy tesztrol. Eddig is utazhattal barhova, ha vallalatad a teszted vagy a 2 het karantent. Az egy mas dolog, hogy a non-essential visat meg anno Trump felfuggesztette. Es azota sem kerult napirendi pontra.
2021. máj. 11. 14:11
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Továbbra is fennáll a kérdésem: Minek írtál ki kérdést, ha tudsz magadtól is mindent?
2021. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem ad ki nem-bevándorló vízumot a követség.
2021. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!