Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Holnap lesz egy éve, hogy...

Holnap lesz egy éve, hogy lefújták a Camp Leaderszes nyarat. Idén még kijuthatunk?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 20:47
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
Nem
2021. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért biztos ez annyira? :/
2021. máj. 27. 21:21
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
Mert pár nap és junius,es gondolom nem kell bemutatni a jelenlegi helyzetet a vilagban....
2021. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De máshova már lehet menni védettségi igazolvánnyal, EU-n belül is június 1-től, és ők is jöhetnek ide.
2021. máj. 27. 21:35
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Várjál...akkor ha azt irom az eredeti kerdesedre,hogy igen akkor megnyugszol és szép estéd lesz?!
2021. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nyugszok meg, ha vegre 100%-ra kiderul, mi lesz.
2021. máj. 27. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Jó, akkor hívd fel Joe Bident és magyarázd el neki, hogy amiért a lepkefingnyi méretű Magyarországon javulóban a helyzet, ezért csak a te kedvedért oldja fel az egész világra vonatkozó beutazási tilalmat.


Szerinted az USA-nak mi számít jobban, a globális helyzet, vagy random kis országoké, ahol összesen annyian laknak, mint Chicago vonzáskörzetében?

2021. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vicc az egész. Majdnem az összes jelentkező be van oltva. Nem értem miért szopatja ez a gyökér Biden a schengeni országokat. romániából meg Horvátországból bezzeg mehetnél. Semmi logika nincsen benne
2021. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valoban nincs. Most meg azt irogatjak, hogy Bukarestbe menjek ki vizuminterjuzni, de ott fizessem be a vizumdijat, eselyes, hogy ossze se jon, ha osszejon varjak 2 hetet Romaniaban, es fizessek mindent magamnak. Vicc.
2021. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eleg reg ota kovetem a torteneseket, es teljesen igazsagtalannak tartom az egeszet. Nekem 2019 novembere ota megvan a szerzodesem! Tavaly nyilvam nem volt tabor, iden lesz. De minden bizonnyal európaiak nelkul sajnos. Bezzeg kolumbiaiak es a mexikoiak, ahol jelenleg a 60+os korosztalyt oltjak, kaphattak vizumot. En mar oltva vagyok ráadásul Pfizerrel, de sokra megyek vele, ha nem adnak ki vizumot. Jovore nekem mar nem jon szoba a program :(
2021. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!