Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik azt hiszik nehéz kimenni...

Akik azt hiszik nehéz kimenni az Usa-ba és ott élni erre a lehetőségre miért nem gondoltak?

Figyelt kérdés

Nyáron kimegyek Oroszországba...majd túrázás közben valahogy az Alaszkával szemben lévő félszigetre tévednék.

Este megkérném valamelyik ivan, meg szergelyt, hogy csónakkal dobjon már át 50 km-re a másik oldalra.És ennyi volna az egész.

Nekem több ismerősöm bejárta már orosz vidéket, meg usa-t.

Azt mondta ezen a vidéken nem hogy ellenőrzés, de szinte semmilyen közeg nincs, aki bármit is nézne...egyik orosz tengerparti kisvárosból rendszeres kompjáratok indultak egy kisebb alaszkai faluhoz, ''ÁLLÍTÓLAG'' csak turista jelleggel.De visszafelé mindig üres volt a komp.

Ha már valaki Alaszkában van, akkor kinyílik előtte a lehetőségek tárháza, hiszen az usa-ban van.


2021. okt. 21. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Hihihi! Végre valami vicces a Humor rovatban! Hahaha!
2021. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
50-ig számoltam a helyesírási hibákat...
2021. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezen okos okfejtés után kezdd el részletezni, milyen élni "usa"-ban illegális bevándorlóként.
2021. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ott leakadtam, hogy csónakkal "dobjon át" 50 km-re.
2021. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Alaszka messze van, hideg es draga. Ott a Mexikoi hatar, gyakorlatilag nyitva van. Naponta tobb ezren mennek at. Illegalis tomegben konnyen lehet elbujni, foleg ha valaki sotet boru.
2021. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Lehet ezt egyszerűbben is, és akkor is csak ugyanott leszel, vagyis illegális bevándorló. A zöldkártya megszerzéséhez kellene inkább valami jó ötlet! 😁
2021. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 Átcsónakázik Amerikába,ott meg elvesz egy nőt,csinál egy csomó gyereket,aztán csak meglesz a zöld kártya.
2021. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

7

Már nem.

2021. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne Amerikába menjha ilyen nehéz,maradj Oroszországban.
2021. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kijutni nehéz, hanem ott élned. ESTAával mehet nyaralni, aztán kint maradsz. Csak éppen amerikában, ha nincs jogsid meg hitelkártyád, akkor senki vagy, és ezeket nehéz megszerezni, ha illegálisan vagy kint.
2021. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!