Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valakinek sikerült már illegál...

Valakinek sikerült már illegálisan kijutni az USA-ba?

Figyelt kérdés

És utána sikerült valakinek állampolgárságot szerezni?

Hogy csinálta?


2021. nov. 10. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a kor van mar :)
2021. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%

Ha illegálisan mész ki, nincs az az isten, aki el tudná intézni az állampolgárságot neked.

Az egyik legszigorúbb ilyen szempontból USA.

2021. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BeefEater ***** válasza:
100%

Csak legálisan voltam.

Ha állampolgárságot akarsz, akkor azt csak legálisként kérheted az összes szabály betartásával. Ha illegálisan dolgoztál és kiderül akkor akkor sem fogsz kapni, ha egyébként lenne rá esélyed, de legalább 10 évre ki fognak tiltani.

2021. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kint egy ismerosom akirol tudom hogy ESTA-van tultartozkodott. Babysitter volt de nem kapott ra vizumot, igy feketen csinalta. Kesobb ferjhez ment es most zoldkartyas. Allampolgarsagra meg nincsenek meg az evei.

Biztos van mas is aki illegalis volt, most meg allampolgar de nem tudom minden ismerosom elettortenetet.

2021. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Illegálisan kijutni elég sokaknak. Kint is maradni már jóval kevesebbnek. Állampolgárságot szerezni miközben illegálisan sunnyogtál be az országba, kizárt dolog.
2021. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Biden idejeben minden lehetseges. De sajnos ha feher europai ember vagy ne szamits semmire.
2021. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem legálisan sem sikerült.

Vízumot nem adták meg, pénzem is van, lakásom is,kocsim is.


Már kezdem érteni ,miért mennek át bokor alatt a mexik.

Mondjuk engem anyám úgy tanított hajdanán, hogy ahol nem látnak szívesen nem megyek, és nem erőltetem ami nem megy. Tudniillik a büszkeség szerény erény manapság.

2021. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!