Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Becslések szerint, körülbelül...

Becslések szerint, körülbelül hány magyar állampolgár regsztrálhatott a DV-2011 vízumlottóra?

Figyelt kérdés
Minden évben kisorsolnak 50000 zöldkártyát az Egyesült Államokba. Ebből évente 2-300 a magyar állampolgár. Valaki tud egy körülbelüli számot, hogy ez hány százaléka, annak ahányan beadták? De csak a magyar állampolgárok!
2010. jún. 10. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom, hogy mennyien adtak be. Kerestem adatokat, de nem talaltam errol. Viszont azt tudom, hogy nagyon sokan szoktak beadni mindenfele ugynoksegeken keresztul, amiket nem szamitanak bele a statisztikaba. En azt mondom, hogy legalabb 20-30 ezren Magyarorszagrol osszesen es ez lehet, hogy alabecsles, mert ennel meg tobb valoszinuleg. Es nem szokta 300 ember megkapni, hanem alt. csak 180-200. Tobb embert sorsolnak ki, mint amennyi megkapja, hogy biztositsak, ha valaki visszalep, mas kap lehetoseget. A szamod mutatja, amikor kisorsolnak, hogy van-e eselyed megkapni vagy csak un. "potember" vagy. Nagyon kicsi az esely, de meg igy is erdemes megprobalni, mert tobb a semminel...
2010. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem kisebb ez a szám. Viszont nem értem minek kell ügynökségen keresztül beadni, mert a vízumlottónak tudomásom szerint csak egyetlen egy hivatalos módja van. Azt pedig bárki meg tudja csinálni.
2010. jún. 12. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, jol tudod, de mindig lesznek buta emberek, akiket csobe lehet huzni...hozzatennem, hogy sok ember, aki beadja, nem is tud semmi angolul es van vagy 50 eves, szoval inkabb ugynoksegen keresztul csinalja meg, nehogy elrontsa, mert annyira alap angolja sincs. Kerdes, hogy az ilyen mit akar az USA-ban...en is kisebb szamra becsultem regebben. Hat sajnos nagy a konkurencia, de az a pici esely mindig ott van.
2010. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!