Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik városban kezdenétek el...

Melyik városban kezdenétek el Amerikát?

Figyelt kérdés

Ha lenne rá lehetőségetek hova mennétek?(És nem lenne sok pénzetek)

Nagyvárosokat mondjatok és lehetőleg ne legyen túl esős!:)

Én Houstonra gondoltam nektek mi a véleményetek?

A válaszokat előre köszönöm!


2010. szept. 13. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs sok penzed, szerintem erdemes a keleti partra menni, mert oda a legolcsobb a repulojegy. Elso kiruccanasra en New Yorkot javasolnam vagy DC-t. Houston is egy nagyon jo valasztas.
2010. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen de Houstonban már 400 dollártól lehet lakást találni.

New Yorkban nagyon változó de én úgy vettem észre, hogy 1000 dollár alatt normális környéken nem nagyon lehet találni.

Valamint az élet is sokkal drágább ott mint Texasban.

Ezért gondoltam Houstonra.

2010. szept. 14. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,lakás alatt mit értesz.. Én New Yorkba megyek nemsokára,és 350-400$-ért fogok bérelni majd szobát. Nem kell nagylábon élni,és simán jól tudsz élni..
2010. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lakast? Nem tudtam, hogy olyan sokaig maradsz. Azt hittem, hogy csak rovid idore akarsz turistaskodni. Hosszabbtavon Texas mindenkepp olcsobb. A legolcsobb allam...bar meglepo modon a berleti dijak annyira nem olcsoak, mint mondjak, de az USA tobbi allamahoz kepest sok dolog olcsobb ott. En most fogok Texasba koltozni. Most a keleti parton elek egyebkent.
2010. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
23:39: azt azert jo tudnod, hogy az USA-ban nagyon fontos, hogy milyen kornyeken elsz a bunozes miatt es ha gyanusan olcso egy lakas, az valoszinuleg azt jelenti, hogy nem jo kornyeken van. Mivel NY nagyvaros, ki tudjak adni a szobakat, szoval nem arrol van szo, hogy egyszeruen azert olcso, mert nincs ra jelentkezo. Megnezem, hogy havi 400 dollarert mit adnak. Persze ha csak egy kis szoba es semmi mas, az lehet annyiert, de egy lakas nem 400 dollarnal kezdodik foleg nem NY-ban.
2010. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23:50: Egy szoba lesz majd,és jó környéken Brooklynban. Ismerős által intézem,szóval nem úgy megyek,hogy kitudja mi lesz ott,meg milyen környéken lesz. Tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal,mikre kell figyelni. :) Egész lakás nem kell nekem,pláne nem eleinte. Tökéletesen megleszek elégedve egy szobával is. :)
2010. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát ez nekem kicsit furcsa mivel Houstonban is 400 dollártól kezdödnek az 1 szobás lakások.(normál környéken)

Láttam 100 dollár körül is de szerintem az valami elírás lehet.Nekem ugy tűnik 1000 dollár körül vannak NY ban az egszobás lakások.Na de mind egy.A keleti part neked hogy tetszik?Ha lenne pénzem és munkám akkor Los Anglesbe mennék vagy maradnék Houston ban.:)

De LA jobban tetszik főleg a klíma miatt.

És köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. szept. 15. 16:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kerdezo! En azt irtam, hogy New Yorkban nem kapsz 400 dollarert lakast, nem pedig Houstonban. Texas jelentosen olcsobb, az USA-ban hatalmas arkulonbsegek vannak. Szeretek itt elni, az idojaras annyira nem jo, mint Kaliforniaban, viszont minden sokkal olcsobb es egy haromszor akkora hazat is ki tudsz venni, mint CA-ban nemcsak egy lakast - ugyannyi penzbol. Kaliforniaban a part menten tenyleg nagyon jo a klima. Ez nem mondhato el a keleti part legtobb reszerol. Bar mindenhol vannak problemak, mert D-Kaliforniaban az erdotuzek okoznak gondokat. En nem laknek LA-ben egy lakasban, az biztos. Turistakent jo oda menni, sok a latnivalo, de ott a betondzsungelben elni osszezsufoltan, szerintem nem jo. Nagyon draga Del-Kalifornia.
2010. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 100 dollar nem biztos, hogy eliras, csak az olyan rossz kornyeken lehet (mert itt van olyan varosresz, ahova nem mer az ember elmenni). En is szoktam talalkozni ilyen olcso lakasokkal, sot a penzugyi valsag miatt van olyan, aki 30000 dollaert kenytelen eladni a 150 ezer dollart ero hazat.
2010. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

23:39-es vagyok.. Lehet hogy engem is félreértett a kérdező,ugyanis úgy megyek majd 1 szobába,hogy a lakáson belül van több szoba is és abból az egyik lesz az enyém.. Közös konyha,fürdőszoba. Nem egy 1szobás lakást bérelek majd.

:)

2010. szept. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!