Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánljatok egy normális...

Ajánljatok egy normális utazásszervező irodát, Horvátországba szeretnék nyaralni. Egyáltalán, hogy kezdenétek neki a szervezésnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sosem utazási irodán keresztül megyek. Kinézem a neten a szállást, leegyeztetem, utalom az előleget, egyénileg utazok. Jóval olcsóbb. Én a limba.com-ot használom, bevált.
2011. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi minden évben megyünk, és még sosem vettünk igénybe utazásszervezőt. Kinézünk a neten egy szállást, telefonon felfoglaljuk, és megyünk. Mivel utazás előtt néhány nappal szoktunk dönteni, így már előleget sem szoktak kérni. De volt már olyan is, hogy előző este találtuk ki, hogy lemegyünk egy hétre, felhívtunk egy kinti szállásközvetítő irodát, és azt mondták, nyugodtan induljunk el, mire leérünk találnak valamit. Még válogathattunk is.
2011. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha irodával mész, akkor Grand Tours. A legjobbak, főleg a Horvátországi utakban! Szuper banda, a kitelepített idegenvezetők nagyon jó fejek, teljesen bebiztosítanak, szuperek a programok és nem akarnak kicsinyes átveréseken meggazdagodni.
2011. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello! Mi 2009-ben Porec-ben voltunk. Kinéztem egy normális, árban elfogadható és még szabad apartmant a neten. Felvettem a kapcsolatot a horvát utazási irodával, foglalóként 1 napi díjat kértek átutalni és onnatól kezdve mienk volt az apartman. A fennmaradó részt készpénzben érkezéskor kellett fizetni. Tökéletesen meg voltunk elégedve. Az ügyintőző hölgy neve Anemary,

e-mail: info@porec-apartments.net , aida-tours@inet.hr ; web: www.aida-tours.hr

2011. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) Majd kipróbálom!
2011. jún. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!