Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi kerülne kituzni az...

Mennyi kerülne kituzni az Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés

Barátomat szeretném meglátogatni. Most kifejezetten csak az utazási költségre vagyok kíváncsi, lehetőség szerint olyantól aki már utazott így. A skyscanner olddalon néztem az árakat ami továbbított mytrip oldalra. Ott 319 838Ft‬-ot írt a return jegyre és az egyéb szolgáltatásokra. (extra poggyász, repülőbalaset biztosítás, stb.) Ez egy jó árnak számít? Átlagostól drágább, olcsóbb? Még milyen extra/rejtett költségekkel számoljak?


A válaszokat és a segítőkész tanácsokat előre is köszönöm!



2022. jún. 21. 21:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Sajnos Oklahomába nincsennek járataik.
2022. jún. 21. 22:36
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Majdnem biztos, hogy jobb döntés venni egy BP-NY retúrt, aztán külön egy Oklahoma-NY-t. Csak azért ilyen drága, mert Oklahoma a bolygó ánusza és senki nem akar Európából oda utazni, de egy sima belföldivel elég olcsó kéne hogy legyen, picit böngéssz.
2022. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11: de ott írtam, hogy NY-ba! Nem gondolhatod komolyan, hogy egy utolsó utáni poros kisvárosba közvetlen járat lesz Bp-ről... :))))
2022. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

"Budapest - Oklahoma City és egy hét múlva vissza. Országon belüli utazás...el van intézve"


Ez ismét egy kamu kérdés!

2 nap oda, 2 nap vissza, és még utazgatsz is az USA-ban a maradék napokon az egy hét alatt.

Arról már nem is beszélve, hogy több mint félmilliót eltapsolni Oklahomára...

2022. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14: naná, hogy az! :)))


De időnként a macska is eljátszik a pamutgombolyaggal... :D

2022. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15.

Tudod mint a viccben, amikor a szőke nő rázza a rongyot a másik szőkének:

- a jövő héten körbeutazom az USA-t.

- jó jó, de mit csinálsz délután??

2022. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: :-D :-D :-D
2022. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!