Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában európai bankkártya?

Amerikában európai bankkártya?

Figyelt kérdés
Amerikában mennyire fogadják el az európai bankkártyákat Gondolok itt például a Revolutra vagy pedig az Unicredit kártyájára. Ha nem fogadják el akkor milyen megoldások vannak erre a célra? Olvastam, hogy nagyon sok helyen csak azzal lehet fizetni
2022. aug. 11. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Visa, Mastercard, American Express. Ezeket fogadjak.
2022. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amerikai Express nem mindenhol Visa Mastercard mindenhol.
2022. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BeefEater ***** válasza:

Én még nem jártam úgy, hogy az Amexet ne fogadták volna el.

Ha lehet hitelkártya legyen, ne debit. Még sok helyen megkövetelik a hitelkártyát, főleg autóbérlésnél és némelyik hotelben. Plusz ha zárolnak pénzt valamiért (megint csak hotelek és autókölcsönzők), akkor nem a te pénzedet zárolják, hanem csak a hitelkereted csökken (viszont ez nem jelenik meg a hó végi elszámolásban sem, amíg be nem terhelik, tehát neked jobb).

2022. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Revolut mukodik, en is hasznaltam mar. Egyedul a benzinkutnal nem mukodik ha a kutoszlopon akarsz fizetni vele. Be kell menni es fizetni elore a kasszanal.
2022. aug. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Működnek. Benzinkút lehet necces, ott sok helyen ZIP kódot kérnek még, de egyre több helyen működik az európai is. Ha az adott helyen mégsem, akkor be kell menni fizetni és annyi.
2022. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!