Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York milyen típusú város?...

New York milyen típusú város? Lent tudsz szavazni

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Régies
Betondzsungel
Látnivalókba gazdag
Régies stílusú de felhőkarcolós
Modern és felhőkarcolós
Kertvárosias
Panelrengeteg
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szuper, egyszer mindenki nézze meg, ha teheti.
2022. szept. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Modern, felhőkarcolós és látnivalókban gazdag. Egy hetett voltam ott és így sem tudtam mindent megnézni amit akartam.
2022. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Egy resze nagyon tetszett, de amikor tavolabb mentem a "belvarostol", akkor az kb. Budapest Nagykörut szinten volt nekem. Aprilisban voltam ott, nagyon hideg, erös szel, az emberek telikabatban, bundakban jartak.
2022. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
New York hatalmas varos, nem lehet igy bekategorizalni. Amiket felsoroltal, mind megtalalhato benne.
2022. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet bekategorizálni, egy 8 milliós városról beszélünk, de az elővárossal együtt 20 milliós.


200-300 évesnél régebbi épületet nem nagyon fogsz látni, de ezt leszámítva mindent találsz benne.

2022. szept. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
New York az New York. Szerintem nehezen kategorizálható. Minden is megtalálható benne. Persze a legtöbb embernek talán a felhőkarcolók jutnak az eszébe, de a város sokkal több, mint egy betonrengeteg. Olyan hangulata van az egész helynek, mint semmi másnak. Engem teljesen magával ragadott. Mondjuk főként Manhattan amiről én beszélek, azért a többi városrész kevésbé impozáns egy átlagos utazónak. Ha teheted menj el egyszer mindenképpen.
2022. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen voltam az USA-ban (Honolulu, San Francisco, Miami, Philadelphia), de olyan magával ragadó, mint New York, nincs egyik sem. New York minden pénzt megér! Bejártuk a külsőbb területeit is(Coney Island, Queens, Bronx, Harlem, Brighton Beach, Brooklyn) és természetesen a komplett Manhattant, mind imádnivaló. Mintha a filmekben járkálnál. Mindenhol egy-egy, filmekből ismert forgatási helyszín!
2022. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!