Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha tehetnétek, elköltöznétek...

Ha tehetnétek, elköltöznétek Floridába?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2022. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem Floridába. Túl sok a hurrikán, amikor meg nincs hurrikán szezon, akkor olyan párás meleg a levegő, mint József Attila életében egy mosókonyha.

Inkább Washington államba mennék, Seattle-től nyugatra, valami óceánparthoz közeli faluba vagy kisvárosba. Washington állam 4 évszakos, és nekik van a legfinomabb cseresznyéjük is.

2022. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2022. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem koltoznek oda. Ahogy irta valaki elottem, sok a hurrikan, paras meleg, raadasul ilyenkor mennek telelni az eszaki allamokbol. Gondolhatod milyen forgalom lehet mikor kozel 1 millo ember lemegy a teli honapokra.

Igazabol le tudnek koltozni mert mar eleve az allamokban elek de nem lenne ott sem jobb munkam es tobb fiztesem, igy minek?

2022. szept. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Jártam többször is Floridában, egyszer tornádót is láttam.

Ez egyáltalán nem tartana vissza attól, hogy oda költözzek.

Egy biztos, hogy -szinte- mindig jó idő van és nem lehet ott unatkozni, mert annyi látványosság van, hogy egymást érik.

Arról meg már nem is beszélve, hogy sok minden olcsóbb mint Magyarországon.

2022. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
5: de aki négy évszakos élethez van szokva, annak hiányozni fog a tél, meg az egyéb természeti változások. Nekem mindenképpen. Halálra únnám, hogy mindig nyár van....
2022. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

6.

Nem tűnt fel, hogy már itt sincsen évek óta 4 évszak???

2022. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

@7 Idén mondjuk takkra kezdődött mind a nyár, mind az ősz és volt tavaszis idő is, de sebaj.


A kérdésre válaszolva: eleve nem a szívem csücske az USA, de a két kloáka az ország testén Nevada és Florida, ezeknél előbb laknék valami okébb harmadik világbeli országban is. Szerintem borzasztó, az egész egy vurstli, sosem értettem, hogy felnőtt emberek mi szórakozást találnak abban, hogy Miki egérrel fotózkodnak egy hullámvasutazás után, aztán esznek olyan dolgokat, amelyeknek az autentikus verzióit király közép- és dél-amerikai országokban is ehetnék csak tizedáron. Igazi rettenet az az állam még az USA-hoz mérten is.

2022. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

8 .


Attól, hogy te belekeseredtél és belesavanyodtál az élet árnyékosabb oldalán tengetett sanyarú életedbe, még léteznek boldog és sikeres emberek.

Ha nem valami alja munkából tengődnél fizetéstől fizetésig, te is másképpen látnád a világot.

Floridában de főleg Miamiban, elég magas az egy m2-re eső milliomosok száma és ha az ő magas igényeiknek is megfelel a környék, az elég bizonyíték arra, hogy csak a nem odavaló csórókák fikázzák.

Na csá!

2022. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

@9 Jó uram, lassan 100 országban jártam, a fizetésem nagyjából 10 éve a magyar mediánbér legalább háromszorosa, inkább ötszöröse, nem minden a pénzről szól. Floridát azért nem szeretem, mert kong az ürességtől. Egy felfújt trópusi vidámpark, ha meg eltekintünk ettől a résztől és a partoktól távolabbi területeket nézzük, akkor meg ugyanaz a redneck sutyerákság van mindenhol, mint Alabamában vagy Mississippiben.


Egyszerűen nem érdekel a vurstli, egy vidámpark vagy vízividámpark nekem nem látványosság. Az Everglades gyönyörű volt, meg szépek a tengerpartok, de hasonlóból ezerszer jobbakat kaptam Malajziában, Kolumbiában meg mondjuk Nicaraguában is, a sort tudnám folytatni még 10-20 másik országgal.


Ismételném: nem minden a pénz, Zürich például dugig van vele mégis előbb kötném fel magam, mint hogy ott kelljen élnem, mert megölne az unalom.

2022. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!