Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 100 ezer ft-tal érdemes...

100 ezer ft-tal érdemes kimenni egy hétre New Yorkba?

Figyelt kérdés

Mennyire kevés pénzből tudom kihozni a new yorki nyaralást?

Repjegyek megtudom venni külön,ismerősnél laknék egy hétig.


2022. nov. 7. 09:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak kajara? Szerintem meg igy is keves
2022. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vizet vagy pepsi colát innék,mellé hot dogot ennék napi kétszer.
2022. nov. 7. 09:54
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha az étkezést a legeslegeslegesleges-legminimálisabbra csökkented vagy az ismerősöd főz rád, akkor nagyon talán. Viszont rengeteg mindenről le kell mondanod. Empire State Building, 9/11 Múzeum, National History Museum, hajókázás a Szabadság szoborhoz, ez így kb. majdnem egy százas. Nem beszélve a tömegközlekedésről, ez nem olyan hogy lesétálok a Nyugatitól a Blaháig, kénytelen leszel használni. Nem beszélve, hogy semmi emléket nem tudsz venni. Ha csak az a cél, hogy lődörögj a városban, Central Park, Time Square és kívülről bámészkodj (amit amúgy egy nap alatt meg tudsz unni), akkor próbáld meg, de nagyon nem ajánlott.
2022. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Es hotdogon akarsz elni 1 hetig? Ha az ismerosod megoldja az etkezesed nagy reszet is akkor esetleg. De en nem mernek csak ennyivel neki indulni.
2022. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Az én 1 hetes new yorkom számokban:

Lakhatás: 89 dollár/éjszaka

Kaja: Kb 80 dollár/nap

Tömegközlekedés: Egyszeri 34 dollár.

Uber (mert hétvégénte le volt zárva a metró ott ahol laktam): 12

40 dollár.

Belépők: kb 600 dollárra jött ki a végére

Vásárlások: kb 120 dollár (főleg szuvenírek)

Akkor most számolgass, hogy ebből mi az ami neked nem kell és/vagy le tudsz mondani, hogy kigyere 100 ezer forintból.

2022. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Az a problema hogy New York mindig draga volt, de most kulonosen draga.

Foleg tomegkozlekedes es belepok. Mindennek az ara embertelenul felment. Peldaul sokszor jarok Bronx Botanical Gardenbe. Mindig 20 dollar volt a belepo. Most 30 dollar. Hasonlok az arak minden muzeumban. Persze van amit ingyen lehet csinalni. Peldaul Museum of American Indian ingyenes. Fel lehet szallni Staten Island kompra. Ingyenes es nagyon jo kilatas Manhattanra. At lehet menni Brooklyn Bridgen, setalni Central Parkban, korulnezni Times Squaren, meglatogatni Wall Streetet.

Hot dogot nem sokaig birnad. Inkabb csinalhatnal valami szendvicset.

2022. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
71%
Ha kimész szerintem inkább gyűjts még, nem úgy fogsz rá emlékezni mint szép emlék ha ennyire spórolni kell
2022. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
250 ft-os usd huf árfolyamon is cinkes lett volna :/
2022. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

5-ös vagyok.

Továbbá majdnem mindenhol 4 dollár egy hotdog, nem 1-2. Itt is felmentek az árak

2022. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 D. Brasco ***** válasza:
76%
Napi bohóc kérdés pipa.....100ezer forinttal főleg a mostani árfolyam mellett,kb megfésülködni lesz eleg....
2022. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!