Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ba hogyan lehet belépni...

Az USA-ba hogyan lehet belépni COVID vakcina nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék az Egyesült Államok területére utazni, de oltatlan vagyok és szándékozok az is maradni. Viszont a beutazáshoz elő van írva, de nem fogom beoltani magamat. Milyen módok vannak a bejutásra? (LEGÁLIS módok)

(valamint a trollok meg az igazmondók hagyjanak azzal, hogy na oltasd be magad, nem lesz semmi bajod, én is itt vagyok még. Te lehet igen, de sok ember meghalt közvetlen az oltás után a közelemben.)



2022. nov. 8. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
:D szóval... ha a beutazási szabályok előírják, akkor nem fogsz tudni legálisan bejutni.
2022. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mexikó felől sétálva vagy ejtőernyővel.

Bering-szoroson átcsónakozva.

Grönland felől csakis télen hószánon.

Kanada felől túraútvonalat tévesztve véletlen az Usa felé sétálva.

De ezt előttem már pár kérdésben leírták.

2022. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Teleportálsz
2022. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Szia! Reptéren dolgozom. Röviden és tömören: Oltás nélkül sehogy! Nem hogy az országba nem engednek belépni, de itthon a becsekkoláson sem jutsz tovább. Teljes nyugati vakcinával való oltottság kell. Vagyis 2pfizer+1orosz jó, 2orosz+1pfizer nem jó.

Ha nem oltatos be magad, nem utazol. Nincs kibúvó, se kiskapu, semmi ilyesmi.

2022. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a beutazási feltételek között szerepel az oltottság igazolásának követelménye, akkor te legálisan oltatlanul sehogy nem fogsz tudni beutazni.
2022. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 scamdemic ***** válasza:
65%
Tisztavérű sorstársadként együttérzek veled, de sajnos meg kell várni, hogy a covidfasiszta háttérhatalmat kiiktassák, és újra szabadon lehessen utazni. Addig is marad Európa, ahol jelenleg nem kérik a génmódosító koktélt.
2022. nov. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
6. Remelem van fóliasisakod...😂
2022. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
01:19-es: "marad Európa"... azt tudod ugye, hogy eléggé sok országban nem kérik az oltottság igazolását Európán kívül sem?
2022. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olvastam olyanrol aki ugy tudott utazni hogy igazolta hogy atesett nemreg a covidon.

Allampolgarkent es zoldkartyaskent is lehet utazni oltas nelkul

2022. nov. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 scamdemic ***** válasza:
62%

nov. 10. 10:43:

Akkor kérnek (kamu)tesztet. Az se sokkal jobb. Az én orromba nem fognak az agyamig feltolandó pálcikát dugdosni azért, hogy DNS-mintát vegyenek, na meg a tamponba rejtett nanorészecskék és egyéb mérgező anyagok se hiányoznak.

2022. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!