Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mik a tapasztalataitok a Camp...

Mik a tapasztalataitok a Camp Leadersről?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pont idén voltam velük és egyáltalán nem bántam meg. Nagyon korrektek és segítőkészek, a camp leaders 10/10, ellenben a táborok. Hazafele több magyarral utaztam egy repülőn és mindegyik borzalmas dolgokat mondott a táboráról. Ellopták a pénzét, még mielőtt készhez kapta volna, bogaras volt az ágya, napi 12 órát dolgozott, az egyik táborozó leszúrta őt egy égő bottal, vagy a saját táboromban volt kedvemcem, csaj táboroztató volt, elájult, majd egy 20 perccel később tök ugyan ott felébredt és oda ment hozzá a vezetőség, hogy máskor ne a táborozók előtt ájuljon el, különben kirúgják. Vagy ez is az én táboromban történt, amikor mexikói csajnak agyrázkodása volt, mert megverte egy táborozó és csak 3 héttel később vitték el a kórházba. Én kisegítő voltam, nekem egy fokkal jobb dolgom volt, mert nem vertek meg a táborozók, de minket is ott szívattak ahol csak lehetett. A kedvencem az volt, amikor valami a saját hibánktól Függetlenül tönkre ment (már úgy érkeztünk oda, hogy tönkre volt menve), és le akarták vonni tőlünk a javítási költséget. Szerencsére kivertem a hisztit, de akkor is... Meg random levontak 400 dollárt a fizumból, és azóta sem tudom, hogy mire... Ez egyébként a True Friends nevezetű speciel needs tábor volt.

Biztos van valahol normális tábor, de eddig én egyről sem hallottam. Valószínűleg az a normális tábor, aki a minimum 1300 dollárnál többet ad nektek, mert az lehet nem csak az abszolút minimumot akarja adni az olcsó munkaerejének. És megmondom neked, hogy én még ezeket tudva is, újra elmennék egy nyárra a camp leaderssel, ha nem nekem kéne fizetnem második alkalommal a ki tudja milyen drága repjegyet

2022. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ajaj, hát é konyhai kisegítőek jelentkeztem, remélem nem lesz semmi ilyen, ha meg igen én fix kiállok magamért.
2022. dec. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!