Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A cserediák programhoz kitűnön...

A cserediák programhoz kitűnönek kell lenni?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetel el, csak meg szeretnék tudni pár dolgot :')


Tehát neten néztem cserediák programokat és van egy pár ami megfogott, szeretnék rá gyűjteni pénzt meg szüleim is támogatnak ebben, igazából csak az lenne a kérdésem, hogy ehez nagyon jó tanulónak kell lenni ahhoz, hogy bejussak egy ilyen programra? Nem tudom ez hogyan működik, kérlek segítsetek, ha valaki esetleg le tudja írni, hogy hogy van ez, és, ha van valakinek tapasztalata kérlek írjátok le, mert rengeteget segítenétek vele <33



2023. jan. 9. 16:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából én az angolom fejlesztése miatt, és azért szeretnék kimenni, hogy tudjak önállósodni, ezt kihagytam, ne haragudjatok
2023. jan. 9. 17:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, sokkal inkább nézik a személyiséged.
2023. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2023. jan. 11. 14:12
 4/5 anonim válasza:
Nem kell kitűnőnek lenni, de a legtöbb csereprogramnál egy jó tanulmányi eredmény elvárás. Ha érdekel esetleg bármi, akkor a Roatry programról tudok mesélni, mert velük vagyok kint, mondjuk nem Amerikában, hanem Mexikóban, de a folyamat nagyon hasonló, a vízum intézésig megegyezik
2023. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van ahol azt mondjak csak legyen meg a harmas atlag… meg te fizetsz szoval nem annyira erdekli oket
2023. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!