Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA vagy Kanada nekem melyik?

USA vagy Kanada nekem melyik?

Figyelt kérdés

A kérdés egyértelmű, hol élnél szívesebben, miért?

Hová könnyebb vízumot kapni (és egy személyes hol lenne könnyebb rendőrnek lenni?) ?


2010. okt. 4. 21:42
 1/10 A kérdező kommentje:

*nekeD


:D

2010. okt. 4. 21:43
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
USA-ban, Kanada is biztos szép de ott hideg van:D Gondolom.De ezt leszámítva is USA.
2010. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kanadába könnyebb, az amerikaiak kib.szott paranoiásak. de ott élnék szívesebben, azon belül is csak délen, ahol jó idő van.
2010. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért Kanadávan sincs mindenhol hideg!

Úgy értem hasonló mint itt pl:Torontóban.

Szerintem Kandaába könnyeb kijutni.

Ha szereted ha télen van hó akkor sztem Kanada jó hely.

2010. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
USA :)
2010. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En az USA-ban elek es nem szeretnek Kanadaban elni. USA-ban valtozatosabb az eghajlat es egyszeruen jobb szamomra minden. Nem arrol szol, mint Kanada, ami az USA arnyekaban el. Valahogy nincs sajat kulturaja, de amugy a kanadaiak nagyon buszkek es hazafiasak. Amugy baratsagos emberek, de ok ki is mondjak, hogy azert ilyenek, mert kanadaiak es valahogy nekem ez a bekepzeltseguk nem szimpatikus. Meg a kaja szamomra jobb az USA-ban. Valamilyen szinten bizonyos kanadai reszek kozelebb allnak Europahoz kultura tekinteteben amugy.


Kanadaba konnyebb vizumot kapni. Rendor viszont nem lehetsz csak ugy hipp-hopp sehol sem. Ahhoz allampolgarsag kell.

2010. okt. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ment a zöld gomb mindenkinek ;)
2010. okt. 8. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő bejön:D Kanadába könnyebb kijutni és Toronto meg Ottawa szép hely(biztos):D USA-ban meg sok a híres ember,tv-műsor..stb.

De ha választani kéne,akkor Kanada(:

2010. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
Mert az amcsiknak olyan k.urva nagy kultúrája van...
2011. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Miert ne lenne kulturaja? Nem a McDonald'sra kell gondolni meg a sztereotipiakra. Ha nem lenne sajat kulturaja, olyan lenne, mint Europa. De egyaltalan nem olyan...
2011. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!