Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Repülőtéren van valami féle...

Repülőtéren van valami féle vám ellenőrzés illetve poggyászokat mennyire nézik át ? Ha beszeretnék hozni mondjuk 4-5 doboz iphonet magamnak illetve haverjaimnak amerikából mennyi az esélye hogy lebukok ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 01:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Amerikából kifelé is a csomagod átmegy a röntgenen.
2023. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%

#10 Az ilyeneket meg lehet ismerni, otthon ül sorozatokat néz és megmondóemberezi akik a valóságban élnek.

Válaszra se méltat mert 0 tapasztalata van ezzel.

Kérdező ha 4-5 darab kibontott telfonnal jössz vissza a zsebedben vagy táskádbam, és nem mutogatod, hogy mindenki lássa senki nem fog rákérdezni.

2023. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
A biztonsági ellenőrzésen ki fogják szúrni.
2023. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

#13 a biztonsági ellenőrzésen azt nézik hogy be tartod e a biztonsági megkötéseket. Például nincs nálad a megengedettnél több folyadék stb.

Az elektronikus eszközökre annyi a megkötés hogy a laptopokat vagy tableteket ki kell rakni hogy lássa az átvizsgáló cucc.

A telefonokra nincs több biztonsági megkötés.

2023. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Pont ez az hogy ki kell pakolni. És az azért elég feltűnő amikor a táska aljából veszed elő a bontatlan ájfónokat halomszámra.

Ha ez annyira egyszerű és nagyszerű lenne mint ahogyan elképzeli a kérdező, meg még 1-2 nagyokos itt, akkor mindenki járna ki az usába üres táskával és hordaná be az iPhoneokat. Egy kézipoggyászban is elég szép mennyiséget el lehetne hozni és jó kis hasznot lehetne rajta realizálni.

De oké, mi vagyunk a hülyék akik azt mondjuk hogy ne csináld.

2023. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 én nem egy kézipoggyásznyi iPhonerol beszéltem és a kérdező is négy öt telefont kérdezett.

És képzeld jöttem már at 3 ki bontott telefonnal úgy hogy mindegyik az enyém és én használom ( habár nem volt iPhone mindegyik) és senki rá se kérdezett

2023. máj. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!