Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet olcsó repjegyet...

Hogyan lehet olcsó repjegyet kifogni Mexikóba?

Figyelt kérdés

Skyscanner-ön nézegettem, de csak azok vannak elfogadható áron amiknél át kell szállni az USÁ-ban vagy Kanadában, az meg rémálom.


Iberia Madridból Mexikóvárosba oda-vissza 320.000 Ft, vicc.


Ti tudtok olcsóbb járatokat?



2023. júl. 27. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk tök jó lenne, ha elmondanád, hogy milyen hónapokra.
2023. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Idén október, november
2023. júl. 27. 19:39
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Turkish reklámozta múltkor az olcsóbb repjegyeket, de most valóban nincs semmi.
2023. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy vicc? Ennyi az ára. Rárobbant a kereslet a piacra a Covid után, a légitársaságok meg részben a saját hülyeségük miatt kapacitáshiánnyal küzdenek. Egyelőre annyit kérnek a jegyekért amennyit nem szégyellnek, az emberek megveszik. Tömegek tolonganak, hogy megvehessék a drága repülőjegyeket. A magyar fizetőképes keresletnek zéró ráhatása van a transzatlanti repülés áraira. 850 euro egy oda-vissza tengerentúli útra a jelenlegi szezonban teljesen átlagos. Mi májusban voltunk Air France Bécsből párizsi átszállással fejenként 920 euróért Mexico Cityben.

Ha valami USA desztináció 700 euro körül van, már tapsviharban törünk ki. Volt, hogy 110 ezer forintért mentünk New Yorkba Austriannel, de az nem JFK hanem Newark volt és 2019-ben, nem most. Azóta nagyot fordult a világ, jó reggelt! Most azt látni, hogy szeptembertől kicsit olcsóbbak a jegyek, de nem jelentősen. Ha van időd, sokat repültél már nem fapadossal, bátran kockáztatsz, elalszol a reptéren, kövön ha kell, nem mész csődbe ha bukod a nem rendszerszerű "átszállást", akkor próbáld a kiwit

2023. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, Covid előtt 450$ből megvolt pl. egy Bp-Saigon-Bp. Qatarral.
2023. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor idén se látom Teotihuacan-t :(
2023. júl. 27. 20:22
 7/23 anonim ***** válasza:
Sajnálhatod, mert egyébként igen olcsón el lehet lenni, ha már ott vagy és nagy élmény
2023. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó ezzel egy csomó szuper hely így van. Délkelet-Ázsia (Thaiföld, Vietnám, Kambodzsa), Peru, Dél-Afrika, Üzbegisztán. Mind lélegzetelállító helyek, és baromi olcsón kijössz a pénzedből, csak a gatyád is rámegy (nyilván túlzok) mire eljutsz odáig.
2023. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Miért rémálom az USA átszállás?

Én külön örültem, hogy New Yorkban szétnéztünk egy kicsit, hiszen annyit nem érne nekem, hogy az legyen az úticél, de így legalább láttam messziről a Szabadság-szobrot, sétálgattam a Brooklyn hídon, és álltam patkányok között a metróra várva 😀

2023. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9 Mert az usa-i határőrök rosszabbak, mint a KGB-s smasszerek, kell ESTA engedély, mert az USÁ-ban nincs olyan, hogy nemzetközi átszállás anélkül, hogy belépnél az országba, és ha valamiért nem adják meg, akkor bukik az egész út, mindezt úgy, hogy Mexikóba lóf*** se kell csak útlevél.
2023. júl. 27. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!