Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi olyan vonzó Floridában ?

Mi olyan vonzó Floridában ?

Figyelt kérdés
Amerikán belül az egyik legnagyobb magyar kisebbség Floridában van. Ez mitől van ? Mitől ilyen vonzó Florida a magyaroknak ?

2023. okt. 25. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Meleg van, tengerpart van, sok a szórakozási lehetőség, viszonylag olcsó. Nem kell fűteni... :)
2023. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanazért, amiért minden más etnikumnak is vonzó. Időjárás. Szinte egész évben nyár van, október végén még éget a homok, fürödni lehet a tengerben, rövid gatya-pólóban lehet kolbászolni, outdoor hobbikat művelni miközben az angol hivatalos nyelv és US/floridai törvények vannak, nem valami harmadik világbeli hely.
2023. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjasok meg az északon lévő ingatlanaik árából könnyen tudnak vásárolni Floridában. Nem akarnak havat lapátolni többet és elegük van a 6 hónapon át tartó vacogásból. Bakker, Chicagoban még márciusban is vastag jég van a Michiganen. Ahogy öregszel, egyre kevésbé tolerálod a hideget
2023. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Számomra - Svájcban élek - a szinte egész évben át tartó meleg.

És a melegen most azt értem, hogy a novemberi 34 fok sem bsz annyira fejbe, mint itt a nyári 32. Sokkal élhetőbb, nem döglesz bele, mint itt.


Plusz: Svájcban NINCS légkondi a házakban - nem is szorgalmazzák, hogy legyen -, szóval a mostani nyár is már pusztulat volt, ott ellenben kvázi kötelező tartozék.

2023. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Jó idő,jó csajok,jó pasik.
2023. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
#4 ez érdekes, mert én mindenkitől azt hallom, hogy a délkeleti államokban elviselhetetlenek a nyári hónapok (hőmérsékletileg kb mint egy mediterrán országban, de azokkal ellentétben nem száraz meleg, hanem fülledt, lényegében mint a trópusokon)
2023. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen, egyébként Floridában is kegyetlen a nyár, de akkor légkondival éled túl és este mész futni vagy ki se jössz a medencéből. Más az életritmusod. Későn kelsz, este 11-kor mész étterembe vacsorázni. Meg akkor mész máshova északabbra kirándulni meg Európába családot látogatni. Cserébe márciustól novemberig nyár. Azt viszont nem szeretem, hogy mindenütt 63 fokra hűtik a nyilvános helyeket
2023. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Na ez jo kerdes!

Amellett hogy nincs tel Floridaban, eleg gyakran esik az eso, nagyon paras a levego.

En Floridatol Eszakra lakom es levoltam dobbenve hogy mennyi mexikoi meg fekete van, pedig Floridaban ennel is tobben vannak. Nem jartam meg Floridaban de el nem tudom kepzelni hogy ott mi lehet ha meg ennel is tobb feka meg latin van. Valaki meselte nekem aki Floridai varosban lakott es ott az iskolaban legalabb a tanulok fele fekete volt. O is megerositette hogy tobb a fekete meg a mexikoi ugy altalanossagban.

2023. okt. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6#a trópusi dolgok már sok országban megszűntek. Max eso van 6000mm.
2023. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5: 70 éven felül... 😉


8: Az USA szinte minden állama nagyon vegyes etnikai összetételű, ebben semmi fura nincs. Amúgy megsúgom, te is bevándorló vagy, sőt... Valószínűleg a feketék meg a latinok ősei előbb voltak ott, mint te.

nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!