Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A Camp leaderehez mennyire...

A Camp leaderehez mennyire nehéz bekerülni kisegítő személyzetnek, ha az angolod jó, de nem vagy annyira magabiztos?

Figyelt kérdés
Miket néznek az interjún?

dec. 2. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy meg tudsz-e szólalni angolul. Ha egy B2-es szinten vagy, az már jó. Én idén megyek ki ismét, mert a tavalyi amerikám miatt tanultam meg angolul C1-es szinten.
dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Letudsz folytatni egy átlagos kommunikációt angol nyelven vagy nem?

Megérted jól ha egy angol beszél hozzád vagy nem ?

Ennyi kb amit tudni kell, kimunkálni. Nem kell anyanyelvi szinten beszélned a nyelvet, lehetnek hibáid is.

Nem értem ezt a nem vagy annyira magabiztos dolgot.

dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

"Nem értem ezt a nem vagy annyira magabiztos dolgot."

Gondolom, totál megkukul, ha meg kéne szólalnia, akár válaszolni, akár önállóan beszélni.

dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az angollal nincs probléma. Van nyelvvizsgám, szinte mindent megértek. Beszélni sajnos már nem tudok annyira szépen, sokat felejtettem, de megszólalok, és megértetem magam. Inkább arra gondoltam, hogy remegni fog a hangom, vagy az izgulás miatt nem túl magabiztos válaszokat adok. Szóval lehet hogy nem tartanának elég talpraesettnek. Ilyen miatt lehet, hogy elutasítanak? Én talpraesettnek tartom magam, és meg tudom oldani a problémákat, de az izgulás miatt képes vagyok elcseszni az interjút. Egyszerűen üres lesz a fejem, és nem tudom végiggondolni, hogy ha ezt meg ezt mondom az lehet rossz szinben tuntet fel.
dec. 2. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

"lehet hogy nem tartanának elég talpraesettnek. Ilyen miatt lehet, hogy elutasítanak?"

Nyilván. A legjobb jelentkezőt keresik.

dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A camp leaders csak akkor utasít el ha nem beszélsz angolul. Nekik az a lényeg, hogy minél többen jelentkezzenek, mert abból kapnak pénzt.


Az aki lehet, hogy elutasít, az a tábor lesz, de az egy másik téma, majd abban is segítek ha gondolod.


A Campleaderses interjútól nem kell félned. Ténylegesen csak arra kiváncsiak, hogy tudsz-e legalább egy B2-es szinten angolul beszélni és igazából ennyi. Fognak kérdezni még dolgokat, pl milyen a ráérésed, de semmi komoly, ez még nem lesz egy állásinterjú. De egyébként, hogyha tényleg sokat izgulnál és nem sikerülne jól, a Camp Leadersnél, ezt az általános interjút, végtelenszer meglehet csinálni, egészen addig amíg nem sikerül a jelentkezés.

dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt, mindennek megfelel sz? Foleg az utolso pontnak:

“Can speak English fluently”

Amerikaban mas a kommunikacio kultura. A magyar mod/hozzaallas/gindolkodasimod sok helyen nem elfogadott.

[link]

dec. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
21%

Ha, hát erről van szó, amit #7 ír, hogy az elvárás ott nem a szótlan babrálás az árnyékban, hanem lelkesen és vidáman kommunikálni tök ismeretlen kiscsávókkal, fecsegni a végtelenségbe.

Nem is értem, beszédgátlós minek vágyik erre. Meg azt sem értem, miért vezeti félre a #6-os. Ha 70 próbálkozás után átmegy a szűrőn, akkor lesz neki pár rendkívül kellemetlen hete...

dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont azért van a campleadersnél végtelen számú lehetőség, mert ha valaki ideges, az nem jelenti azt, hogy nem tud angolul.
dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

"Pont azért van a campleadersnél végtelen számú lehetőség, mert ha valaki ideges, az nem jelenti azt, hogy nem tud angolul."

De ha azt jelentené, hogy elég jól tud, akkor nem "végtelen számú lehetőséget" adnának neki, hanem munkát...

Olyan ez, mint az egyetemi felvételi: azt is megpróbálhatod akárhányszor - na de azért ha nem vettek fel első nekifutásra, akkor az mégiscsak azt jelenti, hogy még nem vagy elég jó, tanuljál még. Úgyhogy...

dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!