Kezdőoldal » Utazás » Európa » Munkavállalás Angliában...

Munkavállalás Angliában rövidebb távra?

Figyelt kérdés

Egy évet halasztok a sulikezdéssel, addig Angliába szerettem volna kimenni dolgozni, szakmai tapasztalatot nem igénylő munkát végezni (szobalány, pincér, konyhai kisegítő vagy ilyesmik...). De nincs sok kezdőtőkém meg amúgy se nagyon lenne értelme kimenni és utána munkát keresni ott. Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e megbízható céget, akiknek szokott lenni ilyen állásajánlata hogy visznek ki külföldre, főleg Angliába ilyen melókra? Lakhatást meg kajálást kéne biztosítaniuk, az lenne a legjobb. Hogy ingyen vagy kevés pénzért a fizuból, az mindegy.

Én a GMN Hungary-t találtam a google-ban, de arról azt olvastam egy fórumon, hogy valami programdíjat (asszem 300 eurót) kell előre fizetni. Igaz ez? Miért van ez és mennyire gáz? Visszaadják vagy ilyesmi? Tapasztalatok érdekelnének!



2016. okt. 12. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha előre fizetni kell bármilyen indokkal azzal a céggel nem szabad foglalkozni. Az mind átverés, és tilos is. Azt a pénzt sosem fogod visszakapni, és munkád sem lesz.

Egyébként van munka pl: mekiben, burgerben. Viszonylag gyorsan fel is veszik az embert.

2016. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne céget keress, hanem intezd magadnak, allahirdetes útjan.Angliat nem ismerem, de nemetben sok hely van ahol a szallast, étkezest biztosítjak, nem tudom h Angliaban is igy van-e.
2016. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is intézd magadnak, főleg, ha önállósodni akarsz, vagy menj ki Erasmussal, úgy viszonylag alád tolják a dolgokat.
2016. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az Eures-ről hallottam, mint lehetőségről ahol munkákat tudsz nézni, lehet, hogy van ilyen specifikus is amit szeretnél.

Másrészt valószínű tudnál találni bentlakásos au-pair munkát akár, tuti vannak rá oldalak. A gumtree.com-on körül tudsz nézni mik vannak, bár ott igazából van mindenféle dolog, csak óvatosan csináld.

Ami még eszembejutott az a workaway.com ami nagyon jó, bár ott nem tudom mennyi zsebpénzt adnak, nézz utána, ott megbízható komoly cégek vannak fenn.

üdv,

itslondoncalling

https://www.youtube.com/user/ItsLondonCalling

2016. okt. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind lehúzás, ha valamit szeretnél elérni neked kell kijönnöd és megpróbálnod. Ha írsz egy üzenetet akkor tudok segíteni.
2016. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!